Benim iin dua eder misiniz?

Ablacığım çok geçmiş olsun. a.s. Allahım dermansız dert vermesin. Öyle ya da böyle , önemli olan sağlığına kavuşman. :1hug: İnşallah en kolay ve en iyi şekilde bu rahatsızlığı atlatacaksın. Dualarımız seninle. :Saruboceq: Birkaç tanıdığım vardı bu durumu yaşayan. Temizleme ile sonuç aldılar. Ki onların biraz daha ileri seviyedeydi. Allah yardımcın olsun ablacığım. Öpüyoruz seni. :Saruboceq: Şeniz

canim tekrar cok gecmis olsun ...
derdini veren dermanini da verir insallah ...
dualarim seninle ...:Saruboceq:
tez zamanda sagligina kavusup aramiza donmen dilegimle:Saruboceq:

Ablacim benim seninle hic birebir sohbetimiz olmadi bugune kadar ama uzaktan gordugum ve tanidigim kadariyla cok guclu cok bilincli bir insan bir ogretmen ve bir annesin.Ben biliyorumki bu hastaligida hayatin bir cilvesi olarak gorucek ve ustesinden basariyla geliceksin.Hepimizin dualari yuregi seninle.Allahim acil sifalar versin.En kisa zamanda saglikla aramiza donmen umuduyla cok opuyorum ablacim seni.Allah yardimcin olsun.a.s.

canım çok üzğünüm ğeçmiş olsun ,sen ilk evredesin hiç korkma şanslısın kolay atlatacaksın

anuşka,çok geçmiş olsun.Rabbim şifa versin. baharda, antalyaya, seni bekliyoruz. sağlığına kavuşup dönmen için ,dua edeceğim...

Geçmiş olsun dileklerimi daha önceden iletmiştim..
Maalesef kötü çıkmış ama şu yanından bakılmalı..
Erken teşhiş çok önemli ve daha ilk safhada..
bu şekilde 20 yıldır yaşayan tanıdıklarım var...

Anuşka bir de Prof. Dr. Erkan Topuz'a ulaşmanı tavsiye ederim..
kendisi çok ilgiliymiş, aynen senin durumunda olan bir yakınım ulaşmıştı..
Direk Erkan hocayla konuşmuş.tabi bikaç görüşmeden sonra..
Sonuçlarını fakslamış..gayet iyi olduğunu söylemiş..
bazı tavsiyelerde bulunmuş..hem de tamamen karşılıkısız..
biliyorsun harika bir hoca, tv de çok görüyoruz..
kendisine görünmek, muayene olmak istersen de 200 TL muayene ücreti varmış..
fikrin olması açısından anlatmak istedim..
Acil şifalar dilerim...

Her zaman dualarımdasın zaten anuşka ablam..Tez zamanda iyileşeceğine,bizlere güzel haberler vereceğine adım gibi eminim..Lütfen moralini yüksek tut daha ortada can sıkıcı bişey yok..İlim ve tıbba güven ablacım..Allah seni yuvana ve bizlere bağışlasın..

İnan bak herşey çok daha güzel olacak..

cok gecmış olsun...allah yardımcınız olsun...
allahım şafı ısmıyle şifanızı versın...

Uzun zamandır göğsümde var olan kitleyi aldırmak üzere yarın sabah hastaneye yatıyorum arkadaşlar ve dualarınıza şiddetle ihtiyacım var. Operasyondan korkmuyorum da biyopsi sonucu kötü çıkacak diye çok tedirginim. İyi de olsa kötü de olsa sizlerle paylaşacağım tabii; ama lütfen dua edin temiz çıksın.
Bir kaç gün aranızda olamayabilir ve sizlere cevap yazamayabilirim. Döner dönmez yine buradayım.
Hepinizi seviyorum...

a.s.a.s.:çok üzgünüm:geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin iiol gel tez zamanda aramıza

Canım çok geçmiş olsun .Erken teşhis her zaman için güzel sonuçlanıyor. Hiç merak etme lütfen moralini yüksek tut. Sen güçlü birisin. Dualarım seninle olacak. Tüm KK aileminde duaları seninle, güzel haberlerle geleceksin buraya. Sağlıkla dönmen dileğiyle.öpüyorum canım. Sen KKnün değerli öğretmenisin ve seni çok seviyoruz bunu unutma olurmu.

Çok geçmiş olsun iyi haberlerinizi bekliyoruz ....dualarımız seninle

Acil şifalar diliyorum. Inşallah atlatırsın ve biranevvel aramıza katılırsın.
Dualarımız seninle.

Sevgilerimle,

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum en kısa zamanda iyileşirsiniz inş.

Son bir kez daha bilgisayarın başına geçtim ve bir baktım ki yine dualar, yine iyi dilekler...
Mutluluğumu anlatamam. Moralim gayet yerinde. Bavulumu hazırladım, yarın Antalya yolcusuyuz. Çocukları bırakıp annemlere durumu anlattıktan sonra da ver elini İzmir...
Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu bir sınavsa takdir veya teşekkür alamasam da bütünlemesiz geçeceğim inşallah. Kolumu bacağımı kaybedeceğime mememi kaybetmeyi yeğlerim. Hoş, 41 yıldır hiç ayrılmadık ama yokluğuna alışabilirim sanırım. Eğer bundan sonraki yaşamım için bir meme kaybetmem gerekirse feda olsun. Yeter ki bu benim sağlığımı yerine getirsin.
Şimdi bilgisayarımı kapatıyorum ve bir daha açtığımda umarım eksik bir organım olmaz.
Kalın sağlıcakla...

Son bir kez daha bilgisayarın başına geçtim ve bir baktım ki yine dualar, yine iyi dilekler...
Mutluluğumu anlatamam. Moralim gayet yerinde. Bavulumu hazırladım, yarın Antalya yolcusuyuz. Çocukları bırakıp annemlere durumu anlattıktan sonra da ver elini İzmir...
Kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu bir sınavsa takdir veya teşekkür alamasam da bütünlemesiz geçeceğim inşallah. Kolumu bacağımı kaybedeceğime mememi kaybetmeyi yeğlerim. Hoş, 41 yıldır hiç ayrılmadık ama yokluğuna alışabilirim sanırım. Eğer bundan sonraki yaşamım için bir meme kaybetmem gerekirse feda olsun. Yeter ki bu benim sağlığımı yerine getirsin.
Şimdi bilgisayarımı kapatıyorum ve bir daha açtığımda umarım eksik bir organım olmaz.
Kalın sağlıcakla...

sağlıkla dönün inş.temennileriniz için yürekten amin:Saruboceq:kalbimiz ve dualarımız sizinle şimdiden geçmiş olsuna.s.

çok geçmiş olsun ablacım..
senin kocaman bir yüreğin var..memede neymiş..
Allahım acil şifalkar versin inşallah.
hamile olarak bunu çok içten diliyorum..

Uzun zamandır göğsümde var olan kitleyi aldırmak üzere yarın sabah hastaneye yatıyorum arkadaşlar ve dualarınıza şiddetle ihtiyacım var. Operasyondan korkmuyorum da biyopsi sonucu kötü çıkacak diye çok tedirginim. İyi de olsa kötü de olsa sizlerle paylaşacağım tabii; ama lütfen dua edin temiz çıksın.
Bir kaç gün aranızda olamayabilir ve sizlere cevap yazamayabilirim. Döner dönmez yine buradayım.
Hepinizi seviyorum...

cok gecmıs olsun sana ve butun hastalara acil şifalar diliyorum ALLAH yardımcınız olsun yuzunuzu guldursun...:nazar:

Kalın sağlıcakla...

abla geçmiş olsun denizli topicine yazdıydım ama görmedin herhal, inşallah göğsün alınmadan hallederler, ama en kötü ihtimalle öyle olsa bile protez kullanırsın abla, psikolojini bozma, hastalık da sağık da biz insanlar için, çok şükür hayati organlarından birinde bir rahatsızlık yok, hayırlısıyla ameliyatını hiç sorunsuz olup dönmeni dilerim Şeniz

Kalın sağlıcakla...
çok geçmiş olsun....inşalalh güzel haberlerle dönersin canım....allah yardımcın olsun....

X