Benim iin dua eder misiniz?

Rabbim acil şifalar versin...
her zaman olumlu düşünün inanın sonuç olumlu oluyor...
dualarım sizinle,inşallah temiz ve güzel haberlerle
dönersiniz aramıza...
tekrar geçmiş olsun diyor ve sonucun temiz olması için
dua ediyorum...
sağlıkla ve sevgiyle kalın...

canım ya çok geçmiş olsun...bende ankarada oturuyorum kan verebilirim tabiki eğer uyarsa.fakat ben ilaç kullanıyorum bu durumda kan vermek doğrumu hastaya:KK43: yoksa hemen verebilirim düşünmeden

Çok geçmiş olsun ablacım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.:teselli:

rabbim gönlündeki gönlümüzdeki hayırlı dileği versin inşallah
hayırlı haberlerini bekliyor geçmiş olsun diyiyorum anuşka
dualarımız seninle rabbim sağlık versin aminnnnnnnn

Canim cok gecmis olsun ..yuregini ferah tut ...
eminim iyi huyludur ...
dualarim seninle ...

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Dilerim bir kaç gün içinde size bir müjde verebilirim.
canım en kısa zamanda müjdeli haberini bekliyoruz.dualarımız seninle :Saruboceq::Saruboceq:,aklına sakın kötü birşey getirme,tertemiz cıkacak,allahın izniyle inşallah.açil şifalar anuşkacım.:1hug:

Abla hala haber getirmemişsin işallah güzel haberlerle dönersin merakta bırakma bizi :çok üzgünüm:

anuşum çok geçmiş olsun bitanem
hiç üzülme allahın izniyle tertemiz çıkar
dualarım seninle
iyi haberlerini bekliyoruzŞeniz

çok geçmiş olsun....
Dualarım sizinle...
Allah yardımcınız olsun inş..
Güzel haberlerinizi bekliyoruz...

Canım benim çok geçmiş olsun. hiç merak etme dualarım ve dualarımız seninle.Güzel haberlerle döneceksin aramıza. Öpüyorum .

cok gecmis olsun
insallah temiz cikar sonuclarin bizlere guzel haberler getirirsin

Sevgili anuşkamız, dualarımız seninle ve sen bize güzel haberlerle geleceksin. Moralini yüksek tut sakın kötü şeyler düşünme.
Güle güle git, güle güle gel.. Seni bekliyoruz

Uzun zamandır göğsümde var olan kitleyi aldırmak üzere yarın sabah hastaneye yatıyorum arkadaşlar ve dualarınıza şiddetle ihtiyacım var. Operasyondan korkmuyorum da biyopsi sonucu kötü çıkacak diye çok tedirginim. İyi de olsa kötü de olsa sizlerle paylaşacağım tabii; ama lütfen dua edin temiz çıksın.
Bir kaç gün aranızda olamayabilir ve sizlere cevap yazamayabilirim. Döner dönmez yine buradayım.
Hepinizi seviyorum...

merhaba..

inşallah herşey yolunda gider ve bize buraya mutluluk haberlerini yazarsın..
bu gece dua edicem senin için..söz..
ama sen de lütfen hep olumlu düşün
sevgiler..

a.s.

Ben geldim... Ayağımın tozuyla da hemen KK'da aldım soluğu. Bir de baktım ki arkamda tam teçhizatlı bir ordu varmış. Büyük mü büyük bir dostluk ordusu. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Yanımda olduğunuzu bilmek çok güzel.
Dün sabah erkenden ameliyat oldum. Ceviz büyüklüğünde iki parça aldılar. Parçalar patalojiye gitti, ben eve geldim. Sol kolumu çok fazla kullanamasam da iyiyim. Sonuçlar akşamüzeri çıkacak ve umuyorum ki bir kaç saat sonra ben sizlerle çok iyi haberler paylaşıyor olacağım.
Sabah erken saatlerde raporlu olmama rağmen okula gidip öğrencilerimi gördüm ve karnelerini kendi ellerimle dağıttım. Hepsine iyi tatiller diledim, tek tek öptüm.
Aklıma iyi şeyler getirmek için çabalasam da elimde olmadan en kötüsünü düşünüyorum. Çocuklarımın haberi yok henüz. Dilim varıp da söyleyemedim. Kitlenin çok yakınında bir et benim vardı, onu da aldırdım ki çocuklara yapacak bir açıklamam olsun... Annem estetik olmuş deyip duruyorlar...
Biraz sonra yeniden hastaneye gideceğim. Pansumanım yapılırken bir yandan da sonuçları bekleyeceğim. Allah'ın izniyle eve de güle oynaya geleceğim. Bir de mümkün olursa sigarayı bırakacağım.
Benden haberler bu kadar.
Şimdilik hoşçakalın. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim....

X