Benimle dalga gecen kadın

Şuan anlamaya çalışıyorum şunları uykum mu gelmiş kafam mı basmıyor ben anlayamadım 😂😂aslan🤔

Aslan tedavi etmediği için fakirlikten sürünüyor yanında elemanı yok yerleri siliyor. Kedi tedavi eden veterinerler 😊 konu sahibinin bahsettiği veteriner kadın evlenmiş il değiştirmiş şuan çalışmıyor ve belkide kafasında başka planları var bu onu kötü veya yeteneksiz yapmaz kadını yermek için tanımadan atıp tutmuşlar çok komik.
Konu dağıldı bence kapatılmalı. Mune Mune

tabi şimdi aslan tedavi edende var kedi tedavi edende kapasiteye göre

Aslan tedavi etmediği için fakirlikten sürünüyor yanında elemanı yok yerleri siliyor. Kedi tedavi eden veterinerler 😊 konu sahibinin bahsettiği veteriner kadın evlenmiş il değiştirmiş şuan çalışmıyor ve belkide kafasında başka planları var bu onu kötü veya yeteneksiz yapmaz kadını yermek için tanımadan atıp tutmuşlar çok komik.
Konu dağıldı bence kapatılmalı. Mune Mune

Aslan degil de kedi tedavi edince fakirlikten surunuyorlar miymis? 😁😁
Daha neler.
Bizim kedimizin tedavisini yapan hekimin yaninda 6 çalışani var. Klinigi de villa. Hicte sürünüyor bir hali yok. 😃 ha denk gelirse kedi çişi temizlemekten de rahatsiz oldugunu gormedim. Insan yeter ki işini iyi yapsin.

Haklısın ama alt tarafı mimarsın diye hemen bir aşağılama gelebilir dikkat et 😂
Kadının üslubu yanlış olabilir ama mesleğine pislik atmaları çok affedersiniz ama ohaaa demek istiyorum.
Herkese saygı duyuyorum iki yıllıkları asla hafife almam ama herkes ne okuduğunun farkında olarak cevap vermeli.
🤣🤣 Gelebilecek aşağılamalara karsi hazırlıklıyım 😇 sokaklarda iki gün çöpler toplanmasa ortalık pislikten geçilmez olur o yüzden her meslek çok değerli, yeter ki kişi kendi mesleğine sahip çıksın 😎

Aslan degil de kedi tedavi edince fakirlikten surunuyorlar miymis? 😁😁
Daha neler.
Bizim kedimizin tedavisini yapan hekimin yaninda 6 çalışani var. Klinigi de villa. Hicte sürünüyor bir hali yok. 😃 ha denk gelirse kedi çişi temizlemekten de rahatsiz oldugunu gormedim. Insan yeter ki işini iyi yapsin.

Kesinlikle işinin bir parçası bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan altlarını temizleyen bebek hemşireleri ya da bebek kreşlerinde çalışan yetkili kişiler. Benim kuzenim yurtdışın da bebek bakıcısı bebek kreşleri var 0-3 yaş orda çalışıyor. İşini seven insanlar mesleğinin her gereğini içtenlikle yapar.
Veterinerlikte o gelen canlar peluş değil bir can insan kadar önemli ve hayvanın çişi bilmem nesi işinin bir parçası.
Bende durumu kötü bir veto hiç görmedim zaten hepsinin güzel klinikleri var ayrıca çoğu fenomen oldu (özellikle kedi videoları ile.) kediler çok sevilen popüler en çok beslenen canlı. Birde yeni mezunlar da öncelikle bir klinikte başlayıp biraz pişiyor sonra ya devam edip ya kendi yerini açabiliyor.
O kedi tedavileri bile çok çok pahalı nereye sürünüyorlar emeğinin karşılığını alıyorlar yeter ki layığıyla yapabilsin iş ahlakı ve disiplini ile. Veteriner olmak isterdim fakat hayvan bağımlısı olsam bile ameliyat olayları biraz bana göre değil çok saygı duyduğum bir dal. Eski mesajım da dedim zaten panda bakıcısı olmak isterdim diye temizliklerine kadar yaparım ne var ki 😄😄

Son düzenleme:
🤣🤣 Gelebilecek aşağılamalara karsi hazırlıklıyım 😇 sokaklarda iki gün çöpler toplanmasa ortalık pislikten geçilmez olur o yüzden her meslek çok değerli, yeter ki kişi kendi mesleğine sahip çıksın 😎

Her meslek kutsal ve birbirine bağlı bir yaşam zinciri oluşturuyor hayatımız da haklısın. 💜👍

Kesinlikle işinin bir parçası bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan altlarını temizleyen bebek hemşireleri ya da bebek kreşlerinde çalışan yetkili kişiler. Benim kuzenim yurtdışın da bebek bakıcısı bebek kreşleri var 0-3 yaş orda çalışıyor. İşini seven insanlar mesleğinin her gereğini içtenlikle yapar.
Veterinerlikte o gelen canlar peluş değil bir can insan kadar önemli ve hayvanın cişi bilmem nesi işinin bir parçası.
Bende durumu kötü bir veto hiç görmedim zaten hepsi guzel klinikleri var ayrıca çoğu fenomen oldu. Yeni mezunlar da öncelik klinikte başlayıp biraz pişiyor.
O kedi tedavileri bile çok çok pahalı nereye sürünüyorlar emeğinin karşılığını alıyorlar yeter ki layığıyla yapabilsin iş ahlakı ve disiplini ile. Veteriner olmak isterdim fakat hayvan bağımlısı olsam bile ameliyat olayları biraz bana göre değil çok saygı duyduğum bir dal. Eski mesajım da dedim zaten panda bakıcısı olmak isterdim diye temizliklerine kadar yaparım ne var ki 😄😄

Yani hayvan çisinden rahatsiz olan zaten o meslek yapamaz, yapmamali. 🙄
Evet gercekten pahali, sadece basit muayene fiyat bile 1.500TL. Gecen testler muayene ilaçlari toplamda 20bin ödeyip ciktik. Arkadasin haberi yok bunlardan

Ben de isterdim olmak ama yapamam malesef ben dayanamiyorum hiç. Ama iyi ki varlar. 🥰

Birde şu mesaja ekleme olarak. Bizim doktorlarımız da veterinerlerimiz de gayet başarılı. Ama işte sizin gibiler yüzünden ülkeden kaçıp gitmek istiyorlar. İşe saygınız yoksa bari susun çok biliyorsanız siz olun. Bizim kedilerimizi ve diğer canlılarımızı tedavi edebilecek birilerinin yetişmesi okuması ve halihazır da olmaları beni oldukça sevindiriyor.
Başarılı olsalar aslan tedavi ederlerdi:) görüyoruz sokaklarda her gün yaralı aslanlar, evlerde aslanlar hep hasta :KK43: :))))

X