Benimle dalga gecen kadın

size niye abi demiş
Screenshot_2024-03-11-17-19-04-020_com.android.chrome.png

:KK70: :KK70:
Kazen Kazen abi, abi olduğu için🤷🏻‍♀️

Hasta olduğunu biliyorsa tedavi de olmalı daha çok buna sığınıyor gibi yanına kar kalacak sandı korkudan R yapmış gibi duruyor. Umarım tedavi olur.

Eyyy Ayşegül, Steam'in gülü(! anladın sen beni)

Hastasın ve hasta olduğunu destekleyen içerikler aşağıda ;

İlk olarak Allah yerine eşyalara tapıyorum ? konunun. Bir diğer örnek ise aşağıda yer alan seni yakalayamadığımız sandığın ama sana ait sürekli senin bilgilerini topladığımız hesapların.

@Aysegulhlee
@scp447
@Prensesciklet55
@YaMukCupcAke
@ayseglhle

sence bu kadar mı hesabın?

@kedisiniyiyenadam bu sapık hesabını hatırlıyor musun?
peki ya @dusakabinn hesabı? ya kıskançlık krizine girdiğin @elmasuyuu12

MrsPumpernickel
bonibon19
LilyAldrin
Aysegulhlw69
kiymaliborek
AyseGulHale
Aysegulhle12
PcOyuncusu1431

bu silinen hesaplar? Hatırladın mı?

Pazartesi günü ilk işim seni Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına durumunu anlatıp neler yapılabilir araştırmak olacak. Eğer buradan tutturamazsam halkı kin ve nefret duygularına teşvik etmekten bu sefer Cimer üzerinden ikinci şikayeti yapacağım. Bir şey çıkar çıkmaz bilmem ama uğraşacağım senle...

kabul etsen de etmesen de sen bir sapıksın! Sen troll filan değil hastasın Troll kalıbına dahi girememiş bir sapık. Zaten Steam profiline yazılanlardan ne tür bir varlık olduğun ortada

bu arada sefil yaratık şunları unuttum sanma ;

orumcekcel
makemehappy7657
mkemehpy626

Azgın dedem yüzünden,her sey mahfvoldu.... bu konunu hatırladın mı peki? Sitede göremeyince kaldırdık sandın değil mi? Bak aile içi şiddeti sana nasıl yaşattıracağım.
Bence affetmeyin. Burayı ciddiye almamız için sebeplerimiz artsın, aynı şeyi yapmaya yeltenecek varsa uzak dursun.

Kazen kusuruma bakma ama oh iyi olmuş, eline koluna sağlık şikayet ederek çok iyi yapmışsın, şikayetini geri çekme talebin kabul edilir edilmez orasını bilemem ama yeter da, bir rahatsızlığı varsa tedavi olsun, rahatsızlıklarını burada çirkin çirkin konular açarak besleyen herkes uzman yardımı alsın, ayıptır yahu açtığı konuları üyeler hatırlamasa biz biliyoruz, seninle yazışırken kendine gelmiş demek ki istese kendisini frenleyebiliyor.
Korku cok guclu bi duygu goruldugu uzere akli cikmis

İyi olmuş, ona ve bu platformu trollemek için sapkınlığı, tacizi, tecavüzü, pedofiliyi ve ölümü kullananlara acımıyorum.
Yaparken kıtır kıtır emniyete suç duyurusunda bulununca me.
Valla bunlardan bahsettiyse ben olsam durur bi dusunur ve sikayetimi geri cekmem. Bunlari yazabilen aklin kötülüğünden, yaptigindan yapacagindan korkarim Mune. Gene de siz bilirsiniz.

Öncelikle veterinerliğin iki yıllığı yok 2 senelik olan veteriner sağlık teknikerligi
Dgs o kadar zor degil, biraz uzerine calisinca yaparsınız
Moralinizi de bozmayın herkesin hayat yolculuğu farkli
O kisi kendi mesleğini sevmiyor ya da birakmak.zorunda kaldigi icin basarili insanlari cekemiyor olabilir diye düşündüm nedense.

Konu sahibini tanımıyorum diğer konularını bilmiyorum ama anlamadığım bir şey var; insanlar neden böyle şeylere sinirleniyorlar? Mesela avukat olsam ve adalet myo okuyan biri havalara girse güler geçerim, nedir bu hakarete uğramış haller anlamak imkansız. Bu bana kompleks gibi geliyor. Neyse şimdi konu sahibinin eski konularına bakacağım 😂
Neyi anlamadığınızı anlamadım ben de.

Hukuk fakültesi mezunuyum, hukuk yüksek lisansımı tamamladım, yıllardır hukukun içindeyim ama iki yıllık adalet meslek yüksek okulu okuyan/mezunu bir kişi karşıma geçip ' ben de avukatım, ben de hukukçuyum' dediğinde ne yapmalıyım mesela, alnından mı öpeyim meslektaşımm diyerek boynuna mı sarılayım?

Unvanlar nasıl kazanılır, nasıl kullanılır? Hak etmeyen birinin o unvanı kullanmasını değil de unvanı hak etmiş birinin buna tepki göstermesini kompleks olarak değerlendiren biri bana biraz komik geldi kusura bakmayın.

Hatta tosun paşa filmi geldi aklıma, hepimiz paşayız, sen de paşasın, ben de paşayım, hepimiz tosun paşayız...

Emek hırsızlığı hatta @sakurabirs çok güzel yazmıştı ünvan gaspı diye gerçekten net ifade bu. Sen yıllarca emek ver başkası o unvanı almadığı halde kendini öyle lanse etsin sonra sen kompleksli ol tepki verdiğin için havalı ilan edil. Asıl onların kompleksi var gizleyerek ya da olmadığı halde öyle algı oluşturmaları gülüp geçilecek konu değil bence maddi çıkar sağlayabiliyorlar kolaylıkla insanları kandırıyorlar sonuç olarak.
Konu sahibi zaten kendisi de aşağılayıcı tavırları var ki kadın o enerjiyi almış. Yok mesleği bırakmış bilmem ne kendisini ne ilgilendiriyorsa. Zaten Kazen yazmadan önce de o enerjiyi bende aldım direkt.😂
Haklısınız bu açıdan bakmamıştım 👍

Neyi anlamadığınızı anlamadım ben de.

Hukuk fakültesi mezunuyum, hukuk yüksek lisansımı tamamladım, yıllardır hukukun içindeyim ama iki yıllık adalet meslek yüksek okulu okuyan/mezunu bir kişi karşıma geçip ' ben de avukatım, ben de hukukçuyum' dediğinde ne yapmalıyım mesela, alnından mı öpeyim meslektaşımm diyerek boynuna mı sarılayım?

Unvanlar nasıl kazanılır, nasıl kullanılır? Hak etmeyen birinin o unvanı kullanmasını değil de unvanı hak etmiş birinin buna tepki göstermesini kompleks olarak değerlendiren biri bana biraz komik geldi kusura bakmayın.

Hatta tosun paşa filmi geldi aklıma, hepimiz paşayız, sen de paşasın, ben de paşayım, hepimiz tosun paşayız...
Ben benzer durumda kaldığımda gülüp geçerim ama “unvan gaspı” ifadesi bakış açınızı anlamamı sağladı az önceki yorumda. Haklısınız.

iki yıllık adalet meslek yüksek okulu okuyan/mezunu bir kişi karşıma geçip ' ben de avukatım, ben de hukukçuyum' dediğinde ne yapmalıyım mesela, alnından mı öpeyim meslektaşımm diyerek boynuna mı sarılayım?
İki yıllık adalet myo’dan hukuk fakültesine geçiş var mı dgs veya başka bir şekilde

İsabet olmuş şikayet edilmesi. Ya ben her konuya inanıyorum hatta bazılarının acısını ta kalbimde hissediyorum günlerce kendime gelemiyorum. Matruj vardı eşi kendini komşunun kız kardeşiyle aldatan, günlerce uyuyamadım ben konu sahibine üzülmekten. Kaynı evinden çıkar çıkmaz trafik kazası geçirip hayatını kaybeden bir üye vardı mesela ağlamaktan içim çıkmıştı. Sırf trol için hassas olunan konularda yalan yazı yazanlar umarım ceza alır hiç üzülmem. İnsanların zayıf damarlarıyla oynamayın ya günahtır...

X