Benimle gizli saklı buluşan arkadaş!

İşte kimin ne kadar kötü olduğu burdan çıkıyor ben asla senin gibi "kötü" düşünemedim sadece beni yok saymasına alındım kendinize aynısı yapılsa ortalığı ayağa kaldırırsın muhalefet olmak için ne kadar çirkin üslup kullanıyorsun iki üç akıllı seni likelayacak diye bu kadar üslupsuz olma ya cidden acınacak bir karakter bu

Bu en ufak şeyde başkasının başına geleni kendinden bilip ilahi adalet demek çok kibirli bir tavır geliyor bana ya.
Beddua etmedim diye de yazmışsınız, hemen tutacak zaten beddualariniz hazırda bekliyor.

Yakın dediğiniz arkadaşınız nişan dönemi arkanızdan konuşmuş olabilir Ayseyle o yüzden gizliyorlar belki de, iki yüzlü görünmemek için. Bu da bir ihtimal.
Bilmiyorum arkadaşlık kutlaması yapılacak kadar yakin gördüğünüz insana rahatsızlığınız da rahat rahat söylersiniz, hemen iletişimi kesmeyi düşünmek yerine.

Neyine kotu dusunmedin
Ayse depresyona girdi diye ilahi adalet diyen sensin
Ayse hakkinda boyle dusundugunde kotu dusunceli olmuyorsun sen
Ama birileri fatma arkandan konusmustur deyince kotu dusunceli oluyor?
Bu ne fanatiklik
Olgunlasman sart.

Boyle bir seyde de kimse ortaligi ayaga kaldirmaz
En fazla mesafesini koyar ya da acik acik pasta kestigi arkadasina ben bu hareketine kirildim, alindim der
Cevabi tatmin ederse, samimiyetine guvenirse devam eder.
Bu kadar basit.

hahsjsjaj ayşe fatmayla sizi öyle bir çekiştirmiş ki ikiyüzlü görünmemek için hikayeyi gizlemiş.
ve bunu anlamak için kötü olmaya gerek yok azıcık mantıklı ve akıllı olmak kafi..
insanları kötü olarak nitelendirmeden önce azıcık kendinize mi baksanız acaba.. hastalıktan ilahi adalet çıkartmaya çalışan sizsiniz neticede.

sende mi kötü insansın neyse konu münasebetiyle kim iyi insan kim kötü insan öğrenmiş olduk

Ben fatmaciyim yine de ya
Millet birbirine girmis, pastayi yiyen yine fatma

Ben burda depresyonla cebelleşiyorum. Siz parti yapıyorsunuz tribi yememek için yapmışlar. Ee haklılarda. Arkadaşlık bunu gerektirir

İlahi adalet ve arkadaşlık böyle bir şey değil.

Birisiyle arkadaşlık etmek için: arkadaşınızı, ablasını, annesini defalarca evinizde ağırlamanız; onlarla hediyeleşmeniz, pasta kesmeniz gerekmiyor.

Fatma sizinle görüştüğünü Ayşe'den saklıyorsa; ortada sizin sandığınız gibi 4.yılı kutlanacak ve pasta kesilecek bir arkadaşlıkta bulunmuyor.

Fatma belli ki herkesle aram iyi olsunculardan

Tabii canim
Boyleleri bu yaslarda kazaniyor da yas ilerledikce samimi mi degil mi anliyor insan

Ben mesela diyelim fatma gercekten arkamdan konusmamis olsun -ki asla inanmam- yine de fatmaya notunu ayse o kadar ustume gelirken dur sana noluyor dememesinde bile verirdim
İnsanda dogustan adalet hissi vardir cunku
Bir yerden sonra haksizlik ettigini dusundugune mudahale etme hissi dogurur, dogurmali

Pasta gelicek yerden ne ayse ne feraceli sakinilmaz demis :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…