Vücut Kremleri benzalin krem kullananlar

Vücut kremleri, losyonlar

cgrcgr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
99
1
Merhaba. 1hafta once izmirde bi hastanedeji dermatologa yuzumdeki cikan sivilceler nedeniyle gittim bana bi tane nemlendirici bi tanede benzalin verdi. Uyguluyorum bunlari gercekten 1haftada eser yok yani yuzumde hicbirsey kalmadi.surer surmez yuzunuzu kurutuor ve geriliyor. Ama benim yuzum cok asiri kurumaya basladi normal cildim yagli. Gercekten cok kurudu boyle putur putur krem surdugum yerler.ayni sorunu yasayan varsa yardimci okabilirmi acil:KK43:

Merhaba canım. ben de benzalin kullanıyorum fakat T bölgem yağlı olduğu için cildimde kuruma olmadı.

kuru bir cilde sahip olduğun için böyle bir sonuç vermiş olabilir

yağlı bir nemlendiriciyi yüzünü yıkadıktan hemen sonra kullanırsan sorununun çözüleceğini zannediyorum.

Kesinlikle benzalin mucize gibi bir krem. Alnimda hic kuruma yapmadi cok yagli oldugu icin ama yanak ve cene cevremde yapti. Kuruluk kizariklik derecesindeyse 1-2 gun kreme ara ver yuzunu temizleyip nemlendirip yat. Uzun suru doktora gittim bu da onu. Tavsiyesiydi kuruluk ve kizariklik icin hatta biraz kasinti ve yanma da olmsitu bende.
Bunun haricinde kremi kalin bir tabaka halinde surerek yanlis iyguluyor ve cok kurutuyor olablrsn. Incecik sur canim.:KK16:

X