Bepanthol Sensiderm Egzama ve Kaşıntı Kremi kullanan var mı?

baharyelii

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
191
165
Merhaba, önceki konumda da yazmıştım ne yazık ki özellikle saç diplerimde yoğun egzama sorunum var. Bepanthol Sensiderm Egzama ve Kaşıntı Kremi kullanıp memnun olan var mı? Saç diplerime uygulayabilir miyim?

Ya da başka önerileri olanlar var mı?
Şimdideb teşekkür ederim.

Merhaba, önceki konumda da yazmıştım ne yazık ki özellikle saç diplerimde yoğun egzama sorunum var. Bepanthol Sensiderm Egzama ve Kaşıntı Kremi kullanıp memnun olan var mı? Saç diplerime uygulayabilir miyim?

Ya da başka önerileri olanlar var mı?
Şimdideb teşekkür ederim.
Saç dipleri için uygun degil fakat yüz için rahatlatıcı olur.ayrıca yüz için ben prednol krem kullandım iyi geldi Hacettepede doktor vermişti

Yanıtınız için teşekkür ederim. Benim sorunum daha çok saç diplerimde maalesef ben öncelikli olarak oraya çözüm bulmaya çalışıyorum. Şimdilik çok çok az vücudumda ve biraz da kulağımda var. İlerlerse (ki öyle görünüyor) dediğiniz kreme de bakacağım.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Benim sorunum daha çok saç diplerimde maalesef ben öncelikli olarak oraya çözüm bulmaya çalışıyorum. Şimdilik çok çok az vücudumda ve biraz da kulağımda var. İlerlerse (ki öyle görünüyor) dediğiniz kreme de bakacağım.
Çözüm bulabildiniz mi acaba
Karbonat için diyorlar günde bir bardak suya bir kaşık 🥺 denemeyi düşünüyorum son çare

Çözüm bulabildiniz mi acaba
Karbonat için diyorlar günde bir bardak suya bir kaşık 🥺 denemeyi düşünüyorum son çare
Merhaba egzamayla ilgili başka bir konum daha var, oraya bakabilirsiniz bir sürü tavsiye gelmişti. Hepsini denememiz tabii ki mümkün değil ama işte umut olarak insan bir şeyler denemek istiyor. Yukarıda yazan kremi kullanmadım. Araştırmalarım sonucu, iğneli bir tedavi buldum. Çünkü ne kadar bir şeyler sürersen sür bitmiyor yani, inanılmaz ama asla bir işe yaramıyor. İğneli tedavi bana bir tık daha yakın geldi çünkü dermatolog uyguluyor, tıp dünyasına güvenim sonsuz. Temmuzda ilk randevum var, iğne fobim olmasına rağmen doktor isterse hemen tedaviye başlayacagım çünkü bıktım artık krem kullan, losyon kullan, yağ sür, onu sür, bunu sür :KK70: inşallah işe yararsa burada tekrar konu açarım, tedaviye başlarsam da tedavi sürecimi paylaşırım...

X