Beraber incelelim :))

callan adında bir teyzenin bulduğu bale tarzı bir spor
bir saat sürüyor ve 21 saat sonunda muthis incelme sağlıyor
google a callanetic after before yazarsan görebilirsin :KK34:

canım forumdan baktımda bıraz herkess cok memnun bı hareketlerı yapmanıon sonuclarından sende lınkı varmı bu vıdeoların yada nerden ulasabılırım bır fıkrın varmı

arkadaş ne basit saçma insanlar var ya sabah sabah su hareketleri ararken çıktı karşıma neyse böylelerini zaten kafaya taktığımız için bu hale geliyorlar gereksiz insanlar ...

ben sadece karın bölgesi için bir videosunu buldum sizlerlede paylaşayım :)
8 Min Abs - YouTube

canım forumdan baktımda bıraz herkess cok memnun bı hareketlerı yapmanıon sonuclarından sende lınkı varmı bu vıdeoların yada nerden ulasabılırım bır fıkrın varmı
ben çok olmuştum canım indireli callanetic topiğine sorarsan yardımcı olurlar belki :KK34:

bugün sporda 4. günümdeyim
en fazla 7 gün devam etmiştim
bu sefer azimliyim 7den sonrasını getireceğimm :KK9:

Bu kadar tembellik yeter diyorum ve ağır tempoda başlıyorum bugün yeni yeni yeniden :):KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

kızlar dünden itibaren diyete başlamıs bulunmaktayım :) hayatımda ilk defa dıyet yapıyorum aslında 54 kıloyum ve kılom ıyı amaaa vucut seklım bozuldugu ıcın mecbur verıcem kılo :KK43:

ust bacak ıclerım göbekım ıncelsın bu arada zaten popoda toplanır onda bır sorun yok ama sıkılasır daha cok :)

güzel bir karın istiyorum ya hafif kaslı şekilli bakalım yarın foto da çekicem spora yeniden başlıyorum çünkü bı tembellık arası verdım.

1 ay sonra yenıden foto cekıp aradakı farka bakıcam :) sızıde haberdar ederım :)

Kimisi kilodan şikayetçi kimide zayıflıktan insanız işte hep aynı :) Bende kilo almaya calışanlardanım hepmizin istekleri farklı :))

Kimisi kilodan şikayetçi kimide zayıflıktan insanız işte hep aynı :) Bende kilo almaya calışanlardanım hepmizin istekleri farklı :))

bende yıllarca kilo almaya calıstım cok cabuk kılo alamayan ama cabucak zayıflayan bır yapım vardı . son yıllarda ugrasa ugrasa 40 lara sonra 45lere sonrada 50lere cıktım ellı cıvarı ıdeal kılom ama bu kılo al ver zamanlarında vucut yapın degısıor maalesef popomdan oldukca memnunum cıkık toplu bır popom var ama hafıf göbek olusstu son aylarda bıde ust bacak ıclerım kalınlastı :) ama yaza kadar ıkı ayda hallederım dıyorum :)

Ay nasıl aldınız ya çok istiyorum almayı. *_* Keşke bende başarabilseydim :/
Yaşınız kaç ?

Aynen benimde cabuk kılo alamayan ama cabucak zayıflayan bır yapım var. 7 kilo istiyorum ya şuan 41 kiloyum yaşım 19.

X