Beraber Zayıflayalım

bigglost

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2016
8
4
24
Selam ben 92 kilodan 82 kiloya düştüm. Hedefim ise 65 birbirimize uyguladığımız yöntemlerle yardım edebiliriz

Selam ben 92 kilodan 82 kiloya düştüm. Hedefim ise 65 birbirimize uyguladığımız yöntemlerle yardım edebiliriz
Selam canm yeni konu açacaktım kendime ama seni görünce yazmak katilmak istedim 5 kilo vermek istiyorum bende umarım verebiliriz

yapıyorsun post: 46013386 .!.:
Selam canm yeni konu açacaktım kendime ama seni görünce yazmak katilmak istedim 5 kilo vermek istiyorum bende umarım verebiliriz
Sen yenimi basladiyacaksin yo

Yenimi basliyacaksin yoksa birşeyler deniyormusun

Sen yenimi basladiyacaksin yo

Yenimi basliyacaksin yoksa birşeyler deniyormusun
Ben cuma zayıflama Yarışmasındayim oraya yazıyorum 1 haftadır 1 yıl önce doğum yaptim 86 kilo ile şimdi 65 kiloyum 5 kilo vermek istiyorum bu 2 3 gündür biraz kaçırdım 2 gün belki 3 gün ayran detoxu yapacam istersen beraber yapalım

Ben cuma zayıflama Yarışmasındayim oraya yazıyorum 1 haftadır 1 yıl önce doğum yaptim 86 kilo ile şimdi 65 kiloyum 5 kilo vermek istiyorum bu 2 3 gündür biraz kaçırdım 2 gün belki 3 gün ayran detoxu yapacam istersen beraber yapalım

Olabilir ayran detoxsunu daha önce hiç yapmadım nasıl birşey bu arada baya kilo vermiş son işallah o 5 kiloda gider :-)

Olabilir ayran detoxsunu daha önce hiç yapmadım nasıl birşey bu arada baya kilo vermiş son işallah o 5 kiloda gider :-)
Ayy inşallah canm ayran detoxu nu anlatayım haşlanmış dogme haşlanmış nohut haşlanmış yeşil mercimek istenirse bulgur salatalık ve yoğurt bakliyatlardan 3 4 kaşık 2 buçuk bardak yoğurt karistiriyoz az sulandiriyoruz 2 saatte bir küçük bir kase yiyoruz kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek 1 yumurta az peynir mesela saat 8e kahvaltı yaptın sonra 10 12 14 16 18 20 saatlerinde yiyoruz bu Ayranı tuzsuz olacak ama ben az atıyorum içine nane maydanoz dogruyorum aralarda bol şu yeşil çay şekersiz kahvede olur böyle işte 2 gunde 2 kilo falan verdiriyomus sonra bikacgun dikkat edilirse o kilo geri alınmıyo.
Yapmak istersen akşamdan bakliyatları suya bırak sabahtan hasla

Kendimden bahsedermisin nerde oturuyorsun yasin evlimisin cocuk varmı calisiyomusun

Ayy inşallah canm ayran detoxu nu anlatayım haşlanmış dogme haşlanmış nohut haşlanmış yeşil mercimek istenirse bulgur salatalık ve yoğurt bakliyatlardan 3 4 kaşık 2 buçuk bardak yoğurt karistiriyoz az sulandiriyoruz 2 saatte bir küçük bir kase yiyoruz kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek 1 yumurta az peynir mesela saat 8e kahvaltı yaptın sonra 10 12 14 16 18 20 saatlerinde yiyoruz bu Ayranı tuzsuz olacak ama ben az atıyorum içine nane maydanoz dogruyorum aralarda bol şu yeşil çay şekersiz kahvede olur böyle işte 2 gunde 2 kilo falan verdiriyomus sonra bikacgun dikkat edilirse o kilo geri alınmıyo.
Yapmak istersen akşamdan bakliyatları suya bırak sabahtan hasla

İyiymis hafta sonu deneyebilirim

"Semira90, post: 46015741, member: 750025"]Kendimden bahsedermisin nerde oturuyorsun yasin evlimisin cocuk varmı calisiyomusun[/QUOTE]

Hayir daha küçüğüm ben 17 yaşındayım okuyorum ve İstanbul da oturuyorum.

Merhaba, ben de bir kaç ay önce zayıflamaya karar verdiğimde yaptığım araştırma sonunda ayurvedik beslenme ile ilgili önce Amerikada Chopra Center'ı sonrasında da Türkiye'de Chopra sertifikalı yükselençağ 'ı buldum. Diyetsiz kalıcı zayıflama için ayurvedik bünye tipini belirliyorlar ve bünye tipine uygun nefes teknikleri ve ayurvedik beslenme listeleri şeklinde iki eğitim aldım. Benim bünye tipim pitta çıktı. testi buradan yapabiliyorsunuz. http://www.yukselencag.com/Ayurvedik-Yasam/Ayurvedik-Bunye-Tipinizi-Kesfedin-Anketi

sonrasında da size özel beslenme programı ile sağlıklı öğünler ve yaşam tarzı ile metabolizmaya uygun hızlandırıcı besinlerle farketmeden kilo vermeye başlıyorsunuz :) mesela domates bana hiç iyi gelmiyormuş. domatesi kestim. cevizi kestim. En sevdiğim eski kaşarı bile yedirmiyor. Çünkü bünyemde ödem yapıyor ve su tutuyormuş. 4 ayda 9 kilo kadar hiç bir diyet ve spor yapmadan verince çok mutlu oldum tabii :) Tavsiye ederim. Kilo verdikçe buradan paylaşmaya devam ederim. Başlangıçta 85 kiloydum, boyum 165 cm. :KK43: şimdi 76 ya düştüm amacım 70 altına inmek yaz boyunca. herkese kolay gelsinnn.

Merhaba arkadaşlar,ben de size katılabilir miyim?1.66 boyunda 81 kgyum,ptesi diyetisyenle diyet programına başlıyorum,birbirimizi motive ederiz diye düşünüyorum

X