Erkek İnfertilitesi Beralife erkek setini kullandınızmı ?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Emodex ile supralife men ilaçmı yoksa aktarsan aldığınız vitaminlermi canım işlerine geldikleri gibi işte onlarda ürünlerini satmak için kendileriyle ilgili ilanlara cevap veriyorlar sanırım bakalım bizde bitene kadar kullanalım aldık sonuçta büyük bi şişe sonuçlarını bekliyorum yaz bana burdan faydasını görürseniz bende o takiye vitaminlerden alırım bizim sette bide keten tohumu yagi var ne ise yarıyo bilmiyorum
Supralife men ayrı emodex ayrı ben sadece emodex kullanıyorum ama Kaan aydos supralife men de öneriyor kullananlar faydasını görmüş. Ekstra biri seti kullanıyoruz.

Bende ürünleri aldığım yere sordum bu açıklamayı yapmışlar devam edeceğim bakalım
Keci boynuzu özü kullanip düşük seviyede olan 7-8 milyon/ml içerisindeki hem hareketli sperm sayısını yükseltiyor hem de hareketli spermleri daha hareketli duruma getiriyor. Bir taraftan az sayıdaki hareketli sperm sayısını yükseltmekte diğer taraftan da mevcut hareketli spermlere daha fazla hareketlilik kazandırmaktadır. Normal sperm sayısı oldukça düşük olmasına rağmen, spermlerin belli bir yüzdesinin hareket hızı yükseldiğinden yumurtaya ulaşma oranı yükselmektedir. Bu sayede sperm sayısı normal sayının altında olmasına rağmen hamilelik başlayabilmektedir.
Evet dedikleri gibi keçiboynuzu faydalı gerçekten biz çok yararını gördük amaa azospermi de yok diyor ya ondan bi uzak kaldık bir de böyle deneyelim

X