Beren Saat annelik heyecanını ertelemek zorunda kaldı

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Güzel oyuncu Beren Saat, anne olmak için tüp bebek tedavisine başladı. Fakat yapımcı izin vermeyince güzel oyuncu, annelik heyecanını ertelemek zorunda kaldı
beren_Saat_tup_bebek.jpg

İki sene önce Los Angeles'ta dünyaevine giren Kenan Doğulu ve Beren Saat, evlilik sonrasıhamilelik haberleri ile birçok kez gündeme geldi.

Bir çocuk istediğini her fırsatta dile getiren Beren Saat, anne olmak için geçtiğimiz aylarda tüpbebek tedavisine başladı. Fakat güzel oyuncu bu heyecanı yaşamak için yeniden saatleri saymak zorunda kalacak.

Yapımcı firmanın tedaviden haberi oldu

Geçtiğimiz yıl da aynı haberler ile gündeme gelen Saat, anne olmak için Ulus'ta özel bir hastanenin kapısını çaldı. Tedaviye başlayan Beren Saat, set saatlerini değiştirince yapımcı firmanın tedaviden haberi oldu.

''Bu durum bizi zora sokar''

Bölüm başı 90 bin lira kazanan Beren Saat'a yapımcı firma yetkilileri, "Bu durum bizi zora sokar. Tedavine sonra devam edersin" diye uyarıda bulundu.

Bunun karşısında bir hayli üzülen Beren Saat, dizi için tüp bebek tedavisini geçici süre durdurmak zorunda kaldı.

Kaynak: Bugün

Acaba dogru bir haber mi? Ben pek inanmadim

Böyle vatan hayini anne olsa ne olacak kendi gibi vatan hayini yetistirecek!!!

Ne alaka? Sizin düşüncenizde olan herkes çocuk sahibi olsun.. Diğerleri olmasın..
Kendisi gibi, kimsenin baskısı altında kalmadan düşüncelerini hür bir dille getirebilecek bireyler yetiştirecek...
O konumda olup, düşüncesini dile getiremeyen, birşeylerin arkadasına saklanan binlerce sanatçı var..
BKZ. Beyazıt Öztürk..

Ben olsam diziye baslamaz tedavimi olurdum yaş geciyor para derdi de yok masallah

bu kadın neden bu kadar şişiriliyor anlamıyorum, sırf nasıl olmuş diye kösem'e baktım da olmamış. bu kadar donuk olabilir bir insan. gerçi kösem'in castı sıkıntılı, tarihi bi dizi ama hepsi sırıtıyor. buram buram bihter, tilki kokuyorlar.
oyunculugunu geçtim, fikirlerinden ötürü de kendisini sevmiyorum. minik vatan haini yetiştireceğine, ertelemen iyi olmuş.
ayrıca bölüm başı 90 bin mi, 90 bin 3 senede kazanacağım para, gel de kpss'ye hazırlan motivasyon sıfır. forumda takılmaya devam edim bari

Tek seferde 5 tane doğuracak galiba para yetmeyecek ellaaaam :) 100 tanede doğursa onların torunlarına bile yetecek kadar para var bunlarda

Cok beklemez bence tutmadi dizi 3-5bolume biter o da tedaviye devam eder cocuk icin ugrasan birine yok vatan evladinin cocugunolmasin yada olsun cocugu gibi beddua edecek degiliz sonucta herkesin cocugu kendine alimden zalim zalimden alim
3-5 bolum daha 90bin lira alir.Zaten cocugunun geleceginin parasini cikarip bide ev alir yani o derece.Ve bu kadinin hic ama hicbir ozelligi yok gercekten gercek sanatcilara deger verilmeyen bir ulkede yasiyoruz.Beren Saatin oyunculugunu hic ama hic begenmiyorum ve bu son olaylarda da kendinin o tavrini ve konusmasini hic ama hic begenmedim.Zaten sevmiyordum simdi nefrette eklendi.Artik nefret ediyorum.

yazık ya herkes anne olmayı hakkeder kadın sanatçı konsomatrist değil ya

X