Berlin 'de yaşayan anneler ve anne adayları

BlairWaldorf_23

Be your own hero !
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
538
406
İyi günler hanımlar,
başlıktan da anlayacağınız üzere bulunduğum yerde benim gibi anne adayları hatta daha evvel doğum yapmış anneler var mı öğrenmek istedim.
Ben buraya Almanya'nın başka bir şehrinden geldim. İlk hamileliğim ve doğal olarak bilmediğim, öğrenmek istediğim şeyler var. Belki biraz sohbet edebilir, bilgi alışverişi yapabiliriz dedim.
Şu sıralar en büyük kaygım doğum için seçeceğim hastane. Bazılarına erken kayıt yaptırmak gerekiyormuş 😕
Nerdeyse hepsi hakkında çok olumsuz şeyler duydum ve çok kararsızım.
Eğer aranızda bunları daha önce yaşamış veya hazırlıkta bulunanlar varsa sohbete beklerim ❤

Banada uygun fiyatlı alışveriş yapabilecegimiz site tavsiye edermisiniz?orada yasayan bir arkadasıma alısverıs yaptıracagım anca onunsa hiçbir bilgisi yok😔

İyi günler hanımlar,
başlıktan da anlayacağınız üzere bulunduğum yerde benim gibi anne adayları hatta daha evvel doğum yapmış anneler var mı öğrenmek istedim.
Ben buraya Almanya'nın başka bir şehrinden geldim. İlk hamileliğim ve doğal olarak bilmediğim, öğrenmek istediğim şeyler var. Belki biraz sohbet edebilir, bilgi alışverişi yapabiliriz dedim.
Şu sıralar en büyük kaygım doğum için seçeceğim hastane. Bazılarına erken kayıt yaptırmak gerekiyormuş 😕
Nerdeyse hepsi hakkında çok olumsuz şeyler duydum ve çok kararsızım.
Eğer aranızda bunları daha önce yaşamış veya hazırlıkta bulunanlar varsa sohbete beklerim ❤

Merhabalar canım ben de Berlindeyim. Nasıl gidiyor gebelik :)

Banada uygun fiyatlı alışveriş yapabilecegimiz site tavsiye edermisiniz?orada yasayan bir arkadasıma alısverıs yaptıracagım anca onunsa hiçbir bilgisi yok😔
Alışveriş yaptırmak ile neyi kastediyorsun bilmiyorum canım.
Yani mobilya mı, bebek arabası, puset tarzı ihtiyaçlar mı, kıyafet mi, bakım ürünleri mi?
Bebek eşyaları genel olarak büyük bebek mağazaları ve onların web sitelerinde oluyor.
Aklıma gelenler BabyOne, SpieleMax, MyToys, Smyths Toys, Baby Walz ve Babymarkt.
Kıyafet her yerde var, H&M, Zara, C&A vs gibi yerlerde bulunur.
Bakım ürünleri de normal Rossmann gibi mağazalarda satılıyor. Hepsinin web sitesi mevcut.

Cevabın için çok teşekkür ederimm kıyafet hariç herseyle ilgileniyorum diyebilirim:))Söylediğin bebek magazalarının internet sitelerine hemen bakacagım tekrar teşekkürlerr

X