Bernardodan uzak durun

pacwoman

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
353
67
Binbir zorlukla para biriktirip çeyiz setimi 7 ay önce Bernardo'dan aldım. Porselenlerine gerçekten diyecek yok, kaliteliler. Ama çelik tencereler o kadar kalitesiz ki pazardan aldığım çelik tencereler sapasağlam dururken onlar karardı! İçleri kararan tencerelerimin kapakları ve tutma yerindeki yaldızlar soyuldu! Ürünü incelemeye gönderdim ve değişim çıktı, aynı sorun ise şimdi bütün takımda tekrarladı.Mağazaya götürdüğümde iade alamayacaklarını, bunun normal olduğunu ve böyle kullanmam gerektiği söylendi! Ayrıca kahvaltı takımının çaydanlığına ilk su koyuşumda (çay makinesi kullandığım için ateşe koymak kısmet olmadı, sadece sular kesileceği için içine su doldurdum) hemen küflendi. O kadar para verip markanın kalitesine (!) inandığım için müşteri hizmetlerini aradım, onlar da küstah bir tavırla 'istediğimi yapabileceğimi' söylediler. Hayatımda böyle kalitesiz ve pişkin bir firma görmedim! Dandik çin mallarına etiket basıp 10 katı fiyata satmak insanlık mıdır? Vallahi yazıklar olsun, bu para kolay kazanılmıyor hakkımı helal etmiyorum! Ben yandım siz yanmayın kızlar kanmayın bunların süslü mağazalarına, bunlara para kazandırmayalım ki piyasadan defolup gitsinler daha fazla insanı kandırmasınlar!!!!!

merhabalar, ben de bernardo dan aldığım çatal kaşık takımının bıçaklarında ve kaşıklarında paslanma sorunu yaşadım. o zaman 25 yıl garantili diye satmışlardı. tabii fişini kaybettiğim için hakkımı arayamadım, kayıtlarınızda mutlaka vardır satın aldığım dedim ama maalesef. çok bilinmeyen bir markadan aldığım çatal kaşıklarda sıkıntı yokken bernardo marka olanlar paslandı. ben de tavsiye etmiyorum.

Çeyiz alacak arkadaşlar sırf markalı olsun diye boşuna o kadar para vermeyin, BİM ve A101i takip edip ordan yarı fiyatına alın. Ben markasına süslü mağazalarına kandım çekmediğim kalmadı bin pişmanım.

Bende 4 yıl önce çelik baharat takımı almıştım. Kapaklarını açıp kapatmak cinnet sebebi oluyor.

arkadaşlar şikayetvar.com da yazdım saçma sapan bir cevap geldi bakmak isteyenler tıklayabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
X