Hayatımın Hatası:Bernardo

pacwoman

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
353
67
Binbir zorlukla para biriktirip çeyiz setimi 7 ay önce Bernardo'dan aldım. Porselenlerine gerçekten diyecek yok, kaliteliler. Ama çelik tencereler o kadar kalitesiz ki pazardan aldığım çelik tencereler sapasağlam dururken onlar karardı! İçleri kararan tencerelerimin kapakları ve tutma yerindeki yaldızlar soyuldu! Ürünü incelemeye gönderdim ve değişim çıktı, aynı sorun ise şimdi bütün takımda tekrarladı.Mağazaya götürdüğümde iade alamayacaklarını, bunun normal olduğunu ve böyle kullanmam gerektiği söylendi! Ayrıca kahvaltı takımının çaydanlığına ilk su koyuşumda (çay makinesi kullandığım için ateşe koymak kısmet olmadı, sadece sular kesileceği için içine su doldurdum) hemen küflendi. O kadar para verip markanın kalitesine (!) inandığım için müşteri hizmetlerini aradım, onlar da küstah bir tavırla 'istediğimi yapabileceğimi' söylediler. Hayatımda böyle kalitesiz ve pişkin bir firma görmedim! Dandik çin mallarına etiket basıp 10 katı fiyata satmak insanlık mıdır? Vallahi yazıklar olsun, bu para kolay kazanılmıyor hakkımı helal etmiyorum! Ben yandım siz yanmayın kızlar kanmayın bunların süslü mağazalarına, bunlara para kazandırmayalım ki piyasadan defolup gitsinler daha fazla insanı kandırmasınlar!!!!!

Evet haklisin canim Turk mali kullanmalıyız aslında
Korkmaz iyi herhalde
Baska hangi Turk mali varki
Benim çelikler Falezin 5 sene oldu kararma falan yok ama kulpllarından iki tanesi gitti

Maddi durumum biraz daha iyi olsa Korkmaz ve Hisar'dan şaşmazdım canım. İnan öyle rezil ettiler ki beni çok canım yandı. O tencereleri 80 km ötedeki mağazaya otobüsle taşıdığıma mı yanayım, gerisingeri çevrilip tekrar aynı yolu döndüğüme mi, pişkin pişkin konuşan müşteri hizmetlerindeki kadına mı?

Üzüntü yani napicaksin Allah sağlık versin olur böyle şeyler internetten şikayet et bernardoyu öyle şöyle o zaman değişim yaparlar belki yapmasalar bile onlara iyi olur
Şikayet. Com mu neydi şikayet varmı ne oraya yaz başkaları yanmasin

kesinlikle baskı yapın, günde birkaç kez arayın , satış müdürü ürün müdürü herkesi arayın, email adresine ulaşın oraya kesin bakarlar vazgeçmeyin taciz edin , keşke ama keşke bu markadan ürün almadan önce internette yazılan yorumlara baksaydınız hepsi olumsuz yorumlar. geçmiş olsun.

o kadar da araştırmıştım aslında o zamanlar bu kadar olumsuz yorum yoktu şimdi iyice artmış. bütün şikayet sitelerine yazdım inşallah bi sonuç elde ederim

vallaha 25 senelik, çeyizimdeki "AKSU" marka çelikleri hala kullanıyorum ,pırıl pırıl desem abartmış olmam ..

Çeyiz hazırlığı yaparken aman marka olsun da kaliteli olsun diye ne paralar döktüm. Böyle olacağını bilsem her şeyimi BİM ve A101den ucuza alırdım en azından başım ağrımazdı, bir sorun çıksa bile nasılsa ucuza aldım derdim içim bari yanmazdı.

Binbir zorlukla para biriktirip çeyiz setimi 7 ay önce Bernardo'dan aldım. Porselenlerine gerçekten diyecek yok, kaliteliler. Ama çelik tencereler o kadar kalitesiz ki pazardan aldığım çelik tencereler sapasağlam dururken onlar karardı! İçleri kararan tencerelerimin kapakları ve tutma yerindeki yaldızlar soyuldu! Ürünü incelemeye gönderdim ve değişim çıktı, aynı sorun ise şimdi bütün takımda tekrarladı.Mağazaya götürdüğümde iade alamayacaklarını, bunun normal olduğunu ve böyle kullanmam gerektiği söylendi! Ayrıca kahvaltı takımının çaydanlığına ilk su koyuşumda (çay makinesi kullandığım için ateşe koymak kısmet olmadı, sadece sular kesileceği için içine su doldurdum) hemen küflendi. O kadar para verip markanın kalitesine (!) inandığım için müşteri hizmetlerini aradım, onlar da küstah bir tavırla 'istediğimi yapabileceğimi' söylediler. Hayatımda böyle kalitesiz ve pişkin bir firma görmedim! Dandik çin mallarına etiket basıp 10 katı fiyata satmak insanlık mıdır? Vallahi yazıklar olsun, bu para kolay kazanılmıyor hakkımı helal etmiyorum! Ben yandım siz yanmayın kızlar kanmayın bunların süslü mağazalarına, bunlara para kazandırmayalım ki piyasadan defolup gitsinler daha fazla insanı kandırmasınlar!!!!!
C

Arkadaşım hiç stres yapma şikayet var.com a yaz tüm sorunlarini hemen sonuç alırsín. Her şeyi ayrıntılarla anlat orada emin ol 24 saat icinde sana dönecekler. Tecrübe ile sabittir

yazdım tabi yazmaz olur muyum kaç gün geçti saçma sapan bişey yazmışlar ....tıklayıp görebilirsiniz saçmalığı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bernardodan aldım, porselenlerinden memnunum ama tencereler rezalet kapağı elime aldım koptu, düşürmedim bile

X