Bershka

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
1.522
3
38

3136665_0.jpg

inditex'in markalarından biri olup türkiye'de ilk mağazasını cevahir alışveriş merkezi'nde açmıştır. tarz olarak mango ve zara'yı andırmaktadır.
ortak nokta hepsinin ispanyol markası olmasıdır.
zara'yla zaten aynı şirketin mağzalarındandır,
mango'dan ise erkek bölümüyle ayrılır. gerçekten çok güzel tasarımları olup, fiyatları da gayet makuldur.
kızların ve de kızlarla beraber bi şekilde yolu mağazaya düşcek erkeklerin yeni gözdesi olmaya gerçekten aday bi marka.

Penye cenneti diyebiliriz. Değişik parçaları bir araya getirince güzel şeyler cıkabiliyor ucuz ve tarz ürünlere sahip :)

http://www.bershka.com/

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.390
8
38
İşte benim magzam , giysilerimin çogu burdandır...
Çok seviyorum bu magzayı :icecream:

smhsmh

Kaan'ım Allaha Emanetsin
Pro Üye
Anneler Kulübü
13 Şubat 2008
9.019
37
evet güzel modelleri var
bende başta aa zara ya ne çok benziyo demiştim
firmaları aynıymış sanırım

mademoiselle

offf pofff
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
410
2
evet zara, massimo dutti, bershka falan hepsi inditex guruba ait.. bershka gerçekten çok güzel fiyatları da fena değil, ama bedenlerinde sorun var sanırım small bol gelir medium dar gelir, ama alışverişe çıktığımda mutlaka uğradığım ve mutlaka kendime göre bişiler bulduğum mağazaların başındadır bershka

dilemma_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
3.167
4
Ben de yeni keşfettim bu markayı. Geçen hafta cevahir e gittiğimizde girdim maüazaya çok güzel bir bluz aldım.Tarz olarak çok güzel.

isaura

Aktif Üye
Pro Üye
3 Ekim 2008
778
0
bend e severim bu mağazayı.. bakırköy capacity 'de de şubesi vardır bilginize...

S

simge17

Ziyaretçi
Ben de çok severim bu mağazayı ama pantolonlarının paçaları çok dar benim bacağım girmez ki ona-tatlicadiarzu- o yüzden pantolonlarını hiç denemem bile:dilcikar:

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
2.899
76
ben de en kısa zamanda ziyaret edeyim bari çok duyuyorum özellikle poşetlerini çok görüyorum peki beden kaça kadar arkadaşlar malum ben xl ım.

Caulfield-

Guru
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
8.783
1.119
Ben de çok severim bu mağazayı ama pantolonlarının paçaları çok dar benim bacağım girmez ki ona-tatlicadiarzu- o yüzden pantolonlarını hiç denemem bile:dilcikar:
tam benlık,zaten hep skınny jeans tarzı gıyındıgım ıcın pacaların darlıgı benı hıc yormuyo,cunku bu tarz vucudu saran jeanları bulmak zordur ama bershka jeanları hep bu tarzdır

duygu_beyto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
303
1
32
berschka en sewdigim markalardan biri cok tarz bikere basta..uygun fiyatlı..berschka yı sewenler birde pull and bear a göz atın derimsengözlerimebaksanab

A

askısı

Ziyaretçi
Koru Park la hayatımıza giren bir marka daha ve ben takipçisi oldum bile..çok güzel elbiseler kıyafetleri var..ve çok ucuzada bulabiliosun..tabiki çok pahalılarıda var :)

Geveze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.545
1
Berschka da bu ara gerçekten çok güzel indirimler var ben bu ara baya bişi aldım hem tarzıma uyuyor hem de bu ara baya ucuzkaydirigubbakcemile2