Bershka

istinye parktata var şubesi...ve şu anda büyük indirimde modern spor tarzda giyinenler mutlaka uğramalı ...kıyafetler çok değişik ve tarz..

istanbuldaki ne güzel indirimli ve ucuzmus mersindeki berksha cok pahalı ya adil ışıgı tercih ediyorum...

bi çanta vardı cevahir bershka'da 44 tlydi sonra gittim 20 olmuş. Ertesi gün almaya gittim 4,90 olmuştu hemen aldım kaydirigubbakcemile3
Bazen aşırı ucuz :asigim:

teşekkürler tatlım,bunu yazdıktan sonra öğrenmiştim,ama ankamall malum bayağı pahallı
fiyatları peki nasıl?

cnm bn izmirde yaşıorum tatillerde ankaraya gidiorum ama fiyatlar aynı tabi iki şehirde de..sezon başlarında bzı ürünler cidden gereksz pahalı oluo ama indirimleri kaçırma 15 mlyona pantalonlar 10 mlyona badiler hawada uçuşuoo..

bi çanta vardı cevahir bershka'da 44 tlydi sonra gittim 20 olmuş. Ertesi gün almaya gittim 4,90 olmuştu hemen aldım kaydirigubbakcemile3
Bazen aşırı ucuz :asigim:

ahaha

ya aslında çok tutarsızlar, bi pantolon beğeniyorum 65 tl, iki adım atıp bi gömlek beğeniyorum 10 tl kaydirigubbakcemile3

Bütün ürünlerini , özellikle elbise ve hırkalarını çok seviyorum..

hırkaları gerçekten çoook güzel <3 hele dün bi tane beğendim yavruağzı rengindeydi uzun ve önden düğmeli. herkesin üstünde olandan işte ama rengi manyaktı yaaa :1shok: 50 tl koymuş, çok bence :1closedeyes: terkozdan 5 tl ye alıyorum uzun hırkalarımı :jeyyar: ben bershkanın kot ve gömleklerinin müdavimiyim, kotuna 50tl veriyorum gömleğine de en fazla 20 tl zaten ondan pahalı olmuyor mübarek sırnaşık şey , ama bayılarak giyiyorum. elbise olarak favorim stradivarius kesinlikle!

hırkaları gerçekten çoook güzel <3 hele dün bi tane beğendim yavruağzı rengindeydi uzun ve önden düğmeli. herkesin üstünde olandan işte ama rengi manyaktı yaaa :1shok: 50 tl koymuş, çok bence :1closedeyes: terkozdan 5 tl ye alıyorum uzun hırkalarımı :jeyyar: ben bershkanın kot ve gömleklerinin müdavimiyim, kotuna 50tl veriyorum gömleğine de en fazla 20 tl zaten ondan pahalı olmuyor mübarek sırnaşık şey , ama bayılarak giyiyorum. elbise olarak favorim stradivarius kesinlikle!

neeeeeee uzun hırka 5 lra mıı?? bnm uzun hırkalarım hep kalın ya bnde ince bi tane almak istiorum seznluk ama burda dediğin gibi bershka mango we zarada minimum 50 lira we bnde wermek istemirum o kadar para.. ama bershkadan 1 2 ay önce bi hırka aldım remini çekip koyatım 80den 40a düşmüştü tepe tepe giyiyorum wala..
sömestrda da ankaraya gtmiştim izmir caddesinde taç diye bi mağazadan hırkalar aldım 25 mlyona çok güzel şeyler bldum :lepi:
izmirde böle ucuz yerler bilen war mııııı

neeeeeee uzun hırka 5 lra mıı?? bnm uzun hırkalarım hep kalın ya bnde ince bi tane almak istiorum seznluk ama burda dediğin gibi bershka mango we zarada minimum 50 lira we bnde wermek istemirum o kadar para.. ama bershkadan 1 2 ay önce bi hırka aldım remini çekip koyatım 80den 40a düşmüştü tepe tepe giyiyorum wala..
sömestrda da ankaraya gtmiştim izmir caddesinde taç diye bi mağazadan hırkalar aldım 25 mlyona çok güzel şeyler bldum :lepi:
izmirde böle ucuz yerler bilen war mııııı

evet 5 liraa hem de ince ve uzun <3 !! aynı yerde daha kalın merserize olanları da var hem de kapşonlu falan upuzun onlar daaa vee fiyatı 15 tl ! lacivertine tav olmuştum daha görür görmez.. bershkadan hırka almıyorum o yüzden hiç, çünkü aynı olmasa da çok çok benzerlerini taksimde rahat buluyorum. sen buraya bi gelsen de taksmi altüst etsek (= <3

evet 5 liraa hem de ince ve uzun <3 !! aynı yerde daha kalın merserize olanları da var hem de kapşonlu falan upuzun onlar daaa vee fiyatı 15 tl ! lacivertine tav olmuştum daha görür görmez.. bershkadan hırka almıyorum o yüzden hiç, çünkü aynı olmasa da çok çok benzerlerini taksimde rahat buluyorum. sen buraya bi gelsen de taksmi altüst etsek (= <3

istanbula geldiimde ilk arıcaım insan sen olucaksın walaa kaydirigubbakcemile5
tam bnm istediğim şey uzun ince we mangoda baktım tam 70 lira delikafadulden

Mikla taksim terkos mu sırnaşık şey ünideyken çıkmazdım diplomayı ordan aldım desem yeridir :roflol: şuan gidemiyorum haftasonu ancak dinlenmeme yetiyo :1no2: bir kaç mağaza kesfettim; terkostan getiriolar onlarla idare ediorum :çok üzgünüm:

istanbula geldiimde ilk arıcaım insan sen olucaksın walaa kaydirigubbakcemile5
tam bnm istediğim şey uzun ince we mangoda baktım tam 70 lira delikafadulden

benm de izmrde bi adresm var artık die düşünüorum!! (= <3

+bu uzun hırka manyaklığı nerden çıktıysa ninelerimizin giydiği eski hırkaları saklamak varmış! yaa evde üstüne üşüme die verilen o dandik uzun hırkalar şimdi olmazsa olmazım olduu =O ve mng da 70 tl, zarada 59-69 , bershkada 49 =O değmez kanımca ama durduramıo insan kendini!

Mikla taksim terkos mu sırnaşık şey ünideyken çıkmazdım diplomayı ordan aldım desem yeridir :roflol: şuan gidemiyorum haftasonu ancak dinlenmeme yetiyo :1no2: bir kaç mağaza kesfettim; terkostan getiriolar onlarla idare ediorum :çok üzgünüm:

haha evet canım elbette ki terkos!! sokağın adı terkos çıkmazı ya, ben hakkatten çıkamıorum yani ordan :roflol: 3 saat gezdiğimi bilirim şey kadar yerde sırnaşık şey arar karıştırır harika parçalar bulurum, ertesi gün okulda giyerim millet yine cüzdan boşalmış birinin die dalga geçer, ben de yüzlerine 3 nolu bakışımı atıp 3.5 tl ye aldım die havamı atarım sırnaşık şey

stradivarius benim mağazammm:sm_cool: bi girdim mi çıkamıyorum. o ayakkabılar, elbiselerrr... harika yaa. bershkayı da çok seviyorum ama biraz kalitesiz sanki.bu sezon bi mont aldım, daha kaç oldu tipi kaydı montunkaydirigubbakcemile3 ama gömleklerine lafım yokk:icecream:

ewtt kızlar ya bershkanın hırkaları fln cok hos ama sezonda pahalı oluo mikla cım walla tam bi moda ikonusun istanbula geldimmi seninle alişwerişe çıkılmalı:KK70:

stradivarius benim mağazammm:sm_cool: bi girdim mi çıkamıyorum. o ayakkabılar, elbiselerrr... harika yaa. bershkayı da çok seviyorum ama biraz kalitesiz sanki.bu sezon bi mont aldım, daha kaç oldu tipi kaydı montunkaydirigubbakcemile3 ama gömleklerine lafım yokk:icecream:

haha kaydirigubbakcemile3 bershka çok kaliteli parçalar üretmiyor tabi zara grubunun en dandiği diyebiliriz amiyane. ama yine de sezonluk biye giyilmeye değecek parçalar oluyor. fazla pahalısına gitmem çünkü bershka sadece tek sezonluk alınır, kalitesi tartışılıor çünkü.. gömlekleri, kotları ve ayakkabı ve çanta çeşidine daha çok para harcıyorum. tişört ve hırkalarını almam çünkü daha ucuza alternatif yerlerini biliorum

X