Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

misir carsisinda butun aktarlarrr kocaman kocaman harflerle bu karisimi yazmislar buda bi rant kapisina dondu bakalim hade hayirlisi

bu çayı bende 2 gündür kullanıyorum .aç karnına mı tok karnına mı içiliyor bilmiyorum ben tok karnınna içiyorum bilmiyorum doğmu yanlışmı .

Arkadaşlar bu çayı bir haftadır akşamları içiyorum.Saat 7 den sonra yemiyorum ve sabahları 1 saat yürüyüş yapıyorum.Tatlı hamur işleride yok tabiki.Geçen ay 5 kg vermiştim.Çaysız.Şimdi çayla bir haftada 1.5 kg gitti.Bağırsakları çalıştırıyor bu yüzden faydasını gördüm galiba.

bağırsaklarını çalıştırması çok iyi. Benim çalıştırmadı.Ama çok idrara çıkartıyor. 1haftadır içiyorum. 1kgyu rahat kendimi çok sıkmadan verdim.:nazar:

pazartesi günü aktardan bunları da aldık mı sıkı bir mratona başlıyorum demektir :):)

Mate çayinin Resmi Varsa Ekleyebilirmisiniz?ben Aldim Ama Benden 2 Gün Sonra Arkadaşim Başka Bir Aktardan Aldi Ikimizinkide Birbirinden çok Farkli Acaba Hangisi Mate ?

merhabalar,

işlerimin yoğunluğu yüzünden uzun zamandır siteye giremedim ,yinede zamanım yoktu ama sırf bu beşibiryerde çayını içtiğimden dolayı bendeki etkisini paylaşayım istedim.Doğum kilolarımı haftada 4 gün gittiğim sporla atmaya başladım önce sıkılaştım ve 3 haftada 2 kilo verdim ,sonra bu çayı duydum ve başladım vallahi belki sporla birleşince etkili oldu diyorum tam 4 kilo verdim içmeye başladıktan 1 ay sonra ;tok tutuyor ,çok idrar söktürüyor hiç zararını görmedim çok memnunum ,hepinize sevgiler.

kızlar ideal kilomdaymışım ama hala kilo vermek istiyorum.yeşil çay aldım tam onu içiyordum ki bu beşi bir yerdeyi duydum.helede hazımsızlığa iyi geliyorsa kesin ona başlamam lazım.yalnız kızlar bu 1 litrelik suyu günlükmü yapıyorsunuz.mesela ben oranları yarılasam da hergün taze yapsam olamz mı?

kızlar bunu aç karnına mı içiyorsunuz tokmu?
biz yemekten yarım saat sonra içiyoruz doğrumyu acaba?

kestane kebab acele cevap Şeniz

a.s. cixandconcon ben öğle yemeğinden sonra (saati belli olmuyor)tok karna içiyorum .doğrumu değil mi ben de bilmiyorum.ama işe yaradı bende.sende işe yarıyor mu?

kızlar benim eşimde 10 gündür kullanıyor bu karışımı günde 2 bardak içiyor sabah ve akşam bağırsaklarını çok güzel çalıştırıyormuş + tokluk hissi veriyormuş ona ve gözle görürür bir farklılık var göbeğinin şişliği bayağı indi deneyin derim :)

şunu da eklemek istiyorum herkeste farklı etkiler yapıyor ben tadını merak ettim 1 bardak içtim o gün karnım o kadar şiştiki çok rahatsız oldum eşimde diyorki eritecek yağ bulamadığı için şiştin galiba diyorsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

arkadaslar merhaba bende bugun mate yapragını duydum ben biberiye-anason-funda yapragı-rezene- papatya karısımı içiyordum..
PAPATYA:YUMUŞATICIDIR.
REZENE:AĞRIYI KESER,SANCIYA İYİ GELİR.
ANASON:MİDE GAZINI ALIR..
BİBERİYE:VÜCUTTAKİ YAĞLARI YAKAR.
FUNDA YAPRAĞI:VÜCUTTAKİ SUYU ATAR.
gercektende faydasını gördüm.. bugün yine aldım bu karısıma birde mate yapragını ekledim aktar bu tek basına zayıflatmaz diyet ve spor la uygulanırsa faydalı olur dedi bende diyete baslamıstım artı sporada gidiyorum insallah bir faydasını görürüm yanlız benim ot karısımım biraz farklı bir yan etki görmem umarım gelismelerden sizi haberder ederimmm:))

Sevgili arkadaşlar,
daha öncede yazdığım gibi çok memnunum gerçekten çayla birlikte sporda yaptığım için hızlı ve sağlıklı kilo veriyorum ,iki bayan arkadaşım daha var onlar benden önce başladılar içmeye ama birisi hiç spor yapmıyor ötekisi ise işi gereği çok merdiven inip çıkıyor aramızda bir istatistik yaptık en çok ve hızlı kiloyu ben vermişim sonra merdinen inip çıkan doğal olarak en son sporsuz içen arkadaşımız bu çay mükemmel ama hareket şart kilo verimini hızlandırıyor gittiğim spor salonunda herşey var diyetisyene danıştım oda veriyormuş hastalarına özellikle metebolizması yavaş olanlara . günde 4 bardak (neskafe fincanı ile ) içiliyor aç zamanınıza da denk geliyor tok anınıza da önemli değil içim periyodunu midenizin genellikle çok boş olmadığı zamanlara ayarlayın önerilen bu .birde mate yaprağı diye başka şey satmaya başlayan aktarlara dikkat edin çünki mate yaprağı zor bulunan ve ülkemizde yetişmeyen bir bitkiymiş pahalı birazda iyi inceleyin alırken herkese kolay gelsin ,

sevgilerimle

Sevgili arkadaşlar,
daha öncede yazdığım gibi çok memnunum gerçekten çayla birlikte sporda yaptığım için hızlı ve sağlıklı kilo veriyorum ,iki bayan arkadaşım daha var onlar benden önce başladılar içmeye ama birisi hiç spor yapmıyor ötekisi ise işi gereği çok merdiven inip çıkıyor aramızda bir istatistik yaptık en çok ve hızlı kiloyu ben vermişim sonra merdinen inip çıkan doğal olarak en son sporsuz içen arkadaşımız bu çay mükemmel ama hareket şart kilo verimini hızlandırıyor gittiğim spor salonunda herşey var diyetisyene danıştım oda veriyormuş hastalarına özellikle metebolizması yavaş olanlara . günde 4 bardak (neskafe fincanı ile ) içiliyor aç zamanınıza da denk geliyor tok anınıza da önemli değil içim periyodunu midenizin genellikle çok boş olmadığı zamanlara ayarlayın önerilen bu .birde mate yaprağı diye başka şey satmaya başlayan aktarlara dikkat edin çünki mate yaprağı zor bulunan ve ülkemizde yetişmeyen bir bitkiymiş pahalı birazda iyi inceleyin alırken herkese kolay gelsin ,

sevgilerimle
canım bende aldığım mate yaprağında tereddütlüyüm. ilk aldığım sarıydı ikinci aldığım yeşil ikiside sözde aynıymış nasıl ikna olucaz buna. bilen arkadaslar varmı ne olur beni aydınlatın.

arkadaşlar bizim burda aktarlarda mate kalmamış ben bulamadım,bana pazarda baharatçılarda bulunduğunu söylediler buldum fakat fiat konusunda şok oldum .birine sordum 300 ytl olduğunu diğerine gittiğimde 100 ytl olduğunu duyunca tabii almadım .tekrar aktara gittim fiat sordum 80 ytl olduğunu söyledi hangisi doğru sizler kaça alıyorsunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim.kafamçokkarıştı

Ben de Bursa'da aktardan aldım hazır paketliydi paket kaç gr. bilmiyorum ama çok az birşey herhalde 25-30 gr kadar 3 ytl.Ama 1 aydır değişik yerlerden de aldım hep aynı hafif yeşilimsi sarıya da bakan bir bitki.Acaba gerçek mate mi bilmiyorum,fakat ben 3.5 haftadır kullanıyorum fakat diyetle birlikte 3 kg verebildim çünkü çok zor kilo verebiliyorum.

arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeniyim aranızda beşi bir yerdeyi ben de içiyorum 11 marttan beri bendeki tek etkisi iştahımı biraz azaltması oldu geç acıkıyorum yalnız bir şey söylemek istiyorum benim aldığım aktar hangi mate nin doğru mate olduğunu anlamamız için koklamamız gerektiğini söyledi. hafif şeftalimsi bir kokusu olması gerekiyormuş. belki bu bilgi işinize yarar

valla fıstıklar

biz içiyorduk ama bıraktık çünkü bizde işe yaramadı boşu boşuna okadar para vermiş olduk herzamanki gibi :roflol:

şimdi doğadan form içiyoruz daha iyi çalıştırıyor metabolizmayı hem daha uygun fiyat şakkıdı

valla fıstıklar

biz içiyorduk ama bıraktık çünkü bizde işe yaramadı boşu boşuna okadar para vermiş olduk herzamanki gibi :roflol:

şimdi doğadan form içiyoruz daha iyi çalıştırıyor metabolizmayı hem daha uygun fiyat şakkıdı

sevgili arkadaşım ,

Çok haklısınız doğadan form çayı gerçekten metebolizmayı ve bağırsakları oldukça hızlı çalıştıran bir çay ,sakın ukalalık olarak kabul etmeyin ne olur ama bu çay aslında kafaya göre içilmesi sakıncalı bir çay ,isterseniz bünyenizi bir doktora anlatın ve çayı nasıl kullanmanız gerektiği hakkında yardım alın .Bende bu çaydan içtim uzun zaman ama 1 ay içerseniz mutlaka 1 ayda ara vermeniz gerekiyor ,kilo vermek amacıyla sürekli içenler şimdi önemli bağırsak sorunları yaşıyorlar ,tabiki ölümcül yada çok tehlikeli değil ama bağırsak tembelliği ileriki yaşlarda çok sorun oluyor,ara vererek tüketin bence .Beşibiryerde çayı sağlık açısından çok faydalı içinde sinameki ve benzeri bir ot olmadığı için daha masum gibi ...

sevgiler

misir carsisinda butun aktarlarrr kocaman kocaman harflerle bu karisimi yazmislar buda bi rant kapisina dondu bakalim hade hayirlisi

canım mısır çarşısında 20 ytl fiyatı daha pahalı oysa mecidyeköyde k ibi aktardan 10 ytl ye aldım hepsini annemle beraber bugun içmeye başladım yanında da fx15 de kullanmaya başladım bugun bakalım ne olcak 80 kg yim inşallaj oumlu sonuçlar alırm

X