Gebeliğe Hazırlık Beşik Seçimi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Elzemcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
254
577
Arkadaşlar anne yanı beşik olarak Chicco markasının beğendim. Kullananlar acaba yorum yapabilir misin ? Kaç aylığa kadar kullandınız? Ürünü en uygun nerden ya da uygun alabileceğimiz bir tarih var mı ? 6541E0B0-2E07-4C2D-A286-2FC4979B5DD3.png

valla canım bence park yatak al derim çok kullanışlı büyüdüğü zaman da oyun parkı yapabilirsin en azından içine koyarsın sende işlerini görürsün o içinde oynar parkın.. ben kızımda beşik aldım büyüdüğünde de sattım koycak yerim olmadığı için çok pişman oldum keşke park yatak alsaydım hem katlanıyo saklaması da kolay 2. bebekte bile kullanılır.. hertürlü gideri var park yatağın tabi sen bilirsin yinede içinde kalmasın sanırım senin bu görseldekin de en fazla 1 yaşına kadar yatabilir.. bebekten bebeğe değişiyor gelişimine göre işte.. benim kızım beşiğinde 1 yaşına kadar yatmıştı..

Arkadaşlar anne yanı beşik olarak Chicco markasının beğendim. Kullananlar acaba yorum yapabilir misin ? Kaç aylığa kadar kullandınız? Ürünü en uygun nerden ya da uygun alabileceğimiz bir tarih var mı ? Eki Görüntüle 2592461
Bu modeli kuzenimin cocugu 7 ayliga kadar kullandi gereksiz pahali sifiri. 2. Elde letgo yada dolaptan alabilirsiniz ama park yatak daha kullanisli. Buyuyene kadar yukarda kullaniyosun buyudukce asagi iniyor. Gunduz orda otursun oynasin. Ben suan park yatak alicam kendi cocuguma.

Arkadaşlar anne yanı beşik olarak Chicco markasının beğendim. Kullananlar acaba yorum yapabilir misin ? Kaç aylığa kadar kullandınız? Ürünü en uygun nerden ya da uygun alabileceğimiz bir tarih var mı ? Eki Görüntüle 2592461
bu urun 4-5 ayliktan sonra kullanilmaz cunku bebekler buyuyor donmeye basliyor.park yatak kullaniyoruz dogdugundan beri.1.5 yasinda oglum.8-9 aylik olana kadar ust kademede yatirdik.sonrasinda altta yatiyor.ayrica kendisi girip cikabiliyor kapisi var fermuarli.kraft joy park yatak tabsiye ederim.

Bu modeli kuzenimin cocugu 7 ayliga kadar kullandi gereksiz pahali sifiri. 2. Elde letgo yada dolaptan alabilirsiniz ama park yatak daha kullanisli. Buyuyene kadar yukarda kullaniyosun buyudukce asagi iniyor. Gunduz orda otursun oynasin. Ben suan park yatak alicam kendi cocuguma.
Bu ana dizi nasıl?
C7E5F65B-F359-4465-9370-1D1804A5B1A4.png
C7E5F65B-F359-4465-9370-1D1804A5B1A4.png

Alma cok pişmanım 9 aya kadar kullanabildim dünyanın parası. Oğlum içine sığmayınca oda değiştirmessi gerektii ama kusan reflü bi bebek ve ben hala odasında yatıramıyorum. Sonuc; oğlumla oturma odasında koltuklarda uyuyoruz😅

Alma cok pişmanım 9 aya kadar kullanabildim dünyanın parası. Oğlum içine sığmayınca oda değiştirmessi gerektii ama kusan reflü bi bebek ve ben hala odasında yatıramıyorum. Sonuc; oğlumla oturma odasında koltuklarda uyuyoruz😅
Çok teşekkür ederim iyi zamanda yazdınız 🙏 artık almaya kararlaştırıyordum ☺️

Bende chicco next2me magic almayı düşününenlerdenim bana da baya kullanışlı gibi geliyor açıkçası

X