Beta 0.20 yükselir miiiiii ? Adete 1 gün kala ??? 😭🤲🥹

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar yapmıyoruz desekte çevre baskısı hadi yap çocuk , eeee kardeşi ne zaman olucak vs bıktım bende artık bu söylenenlerden . İnsanın yatak odasına kadar girilmesi çok ayıp . KADIN olarak çok gazla baskı altındayız o yüzden hipofiz bezimiz ne kadar stres yapmıyoruz desekte stresli oluyor Buda doğurganlığı etkiliyor malesef
Evettt çok katılıyorum

Ne kadar yapmıyoruz desekte çevre baskısı hadi yap çocuk , eeee kardeşi ne zaman olucak vs bıktım bende artık bu söylenenlerden . İnsanın yatak odasına kadar girilmesi çok ayıp . KADIN olarak çok gazla baskı altındayız o yüzden hipofiz bezimiz ne kadar stres yapmıyoruz desekte stresli oluyor Buda doğurganlığı etkiliyor malesef
Ah kesinlikle katılıyorum ne doğru cümleler. İnsanlar farkında olmadan çok acımasız olabiliyor. Ve maalesef bu özellikle cahil kesimde çok fazla. En güzeli kulakları tıkamak hayatına devam etmek.

Hele bide şu ben kafamdan çıkardığım an oldu canım diyenlere bi tane çakasım geliyor nasıl aklından atabiliyosun balık mısın sen en kötü gece uyumadan gelir aklına yine gelir yani boş boş konuşuyorlar uyuz oldum yine gece gece

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-21-01-07-10-095_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-03-21-01-07-10-095_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    50,1 KB · Görüntüleme: 26
İlk zamanlar soruyorlardı ama artık sormuyorlar benden umudu kestiler heralde 😂
Ben bana soranlara canım istediği zaman diye tıkıştırıyordum ağzına lafları . Bende evlendiğim zaman ilk gece ilişkimde birliktelik olduğunda hemen hamile kalırım diye eşimi yemiştim kendini korumadı diye . Baktım 2.3. Ay olmuyor bu sefer ben atlıyordum adamın üstüne 😀 hiç korunmadan 8. Ayımda hamile olduğumu öğrenmiştim o ay hiç aklımda hamilelik yoktu . Beyin olasan farklı bir organ ki

Hele bide şu ben kafamdan çıkardığım an oldu canım diyenlere bi tane çakasım geliyor nasıl aklından atabiliyosun balık mısın sen en kötü gece uyumadan gelir aklına yine gelir yani boş boş konuşuyorlar uyuz oldum yine gece gece
Evettt gamsız insanlar gerçekten var ben olamıyorum öyle maalesef 🥹

Ben bana soranlara canım istediği zaman diye tıkıştırıyordum ağzına lafları . Bende evlendiğim zaman ilk gece ilişkimde birliktelik olduğunda hemen hamile kalırım diye eşimi yemiştim kendini korumadı diye . Baktım 2.3. Ay olmuyor bu sefer ben atlıyordum adamın üstüne 😀 hiç korunmadan 8. Ayımda hamile olduğumu öğrenmiştim o ay hiç aklımda hamilelik yoktu . Beyin olasan farklı bir organ ki
İşte nasip denen bişey var vakti saati 🥹🤲

Valla ben her adet görenin bebeği olur sanirdim ama öyle değilmiş yaşayarak öğrendim .

Bana gala soruyorlar 3 yıl oldu hala bişey yok mu diyorlar çok hiç

Aşko kızma ama vallahi kafamdan çıkardım oldu 😀 çünkü kendimi diyet ve spora verdim olursa olur olmazsa olmaz diye yaşıyordum

Malesef kimyasal gebelik değil :KK43: çünkü bazı yerler belirli değer altını ölçmuyor yani belki 0.3 belki de 1 di bilemeyiz ama önemi yok inşallah önümüzdeki günlerde güzel sonuçlar alırız 💐
İnşallah canım tubbebeğe basliycam âdet olmayı bekliyorum şimdi de adet gecikti bir kac gündür bende şans olsaydı zaten 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X