Kızlar sizce kuruma çizgisi mi ?

iyi düsün iyi olsun. ben var gibi hissediyorum ama seni yükseltmek istemiyorum çıkmazsa çok üzülme diye 😂 üzülme tamam mı çıkmazsa. çıkarsa beraber seviniriz zaten 🐣😂
Ay çok teşekkür ederim allah razı olsun , yazdığım yazıyı okudunuz dimi bende öyle karmaşa yaşadım ki inanmak gelmiyor böyle bi ihtimale içimden umudum yok yani tabi Allah bilir ama hissiyat yanıltmaz genelde hissiyatın güçlü ise ☺️ nasip der geçerim elden başka bişey gelmez kan verdim bugün sabah anlarız artık ☺️

Kızlar merhaba ben5 martta çatlatma iğnesi vuruldum, 7 martta aşılama oldum.
Aşılamanın 8.günü beta hcg 0 çıktı
Aşılamanın 12.günü kan verdim 0.20 çıktı
Sonrasında adetten bir gün önce lekelenmem başladı pespembe ama adet kadar yoğun olmasa da yoğundu kahverengi çok soluk kırmızı da gördüm sonrasında adetin ilk günü kadın doğuma muayene oldum alttan muayene ederek baktı ve rahim duvarımın 7 mm olduğunu söyledi bi ihtimal hamilelik olabilir 1 hafta sonra kan ver dedi , normalde incelmiş olması gerekiyormuş ilk günden itibaren ve bu ay çok değişikti gerçekten adet sandım ama tam adet gibi hissetmedim ve 3.günde bitti benim adet hatta 3.gün doğru düzgün gelmedi bile bugün Regl 6.günü akıntı geliyor 3 gündür yoğun yoğun bildiğiniz akıntı test yaptım çok çok silikti sonra kenara bıraktım böyle olmuş şimdi baktığımda ne düşünüyorsunuz ?
Bugün aşılamanın 19.günü kan verdim yarın çıkacak . Bu test kuruma çizgisi mi sizce?
Ah canım benim sanki var gibi duruyor ama umutlandirmakta istemem hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz inşallah 🥰

Yok canım ben hepsiburadadan almıstım laboquick marka. Memnun da kaldım yine alırım ondan muhtemelen. Hamilelik olmayınca cidden silik bile cıkmadı testler. Hamilelik varken (beta40 civarındayken) silik çizgi goruyordum. Yanıltma da yapmadı
Çok iyi Albi de böyle pozitif çıkarıyor diye denildiğini duymuştum ben o yüzden çok inanmadım ilk yaptığım da çok silik bi çizgi gördüm kuruyunca böyle netleşti ama bilemedim kan da anlaşılır artı

illaki vardır herkesin bünyesi farklı oluyor sonuçta
Evet ama bilemedim bende tek farklı olduğuna en emin olduğum şey pespembe gelmesi hiç öyle pembe görmedim ben hayatımda bildiğiniz pembe geldi ilk gün baya hemde şaşırdım çok onun haricinde adetle aynı hameşikşj belirtisi zaten

Evet ama bilemedim bende tek farklı olduğuna en emin olduğum şey pespembe gelmesi hiç öyle pembe görmedim ben hayatımda bildiğiniz pembe geldi ilk gün baya hemde şaşırdım çok onun haricinde adetle aynı hameşikşj belirtisi zaten
Keşke çip falan takılsa bu adet veya bu gebelik dese yok mu öyle teknoloji 😂😂Rahimin duvarının da kalınlaşması her ay kadınlarda adet öncesi kalinlasirmis varsa embriyonun tutunması için kalinlasirmis yoksa da kanla dökülürmüş tekrar incelirmiş umudumuz güzel olsun inşallah 🥰

Kızlar merhaba ben5 martta çatlatma iğnesi vuruldum, 7 martta aşılama oldum.
Aşılamanın 8.günü beta hcg 0 çıktı
Aşılamanın 12.günü kan verdim 0.20 çıktı
Sonrasında adetten bir gün önce lekelenmem başladı pespembe ama adet kadar yoğun olmasa da yoğundu kahverengi çok soluk kırmızı da gördüm sonrasında adetin ilk günü kadın doğuma muayene oldum alttan muayene ederek baktı ve rahim duvarımın 7 mm olduğunu söyledi bi ihtimal hamilelik olabilir 1 hafta sonra kan ver dedi , normalde incelmiş olması gerekiyormuş ilk günden itibaren ve bu ay çok değişikti gerçekten adet sandım ama tam adet gibi hissetmedim ve 3.günde bitti benim adet hatta 3.gün doğru düzgün gelmedi bile bugün Regl 6.günü akıntı geliyor 3 gündür yoğun yoğun bildiğiniz akıntı test yaptım çok çok silikti sonra kenara bıraktım böyle olmuş şimdi baktığımda ne düşünüyorsunuz ?
Bugün aşılamanın 19.günü kan verdim yarın çıkacak . Bu test kuruma çizgisi mi sizce?
Umutlandırmak gibi olmasın da var gibi sanki. Bende çatlatma iğnesi yaptırdım günüm geçiyor test yaptım bişey çıkmadı. Hayırlısı olsun

Keşke çip falan takılsa bu adet veya bu gebelik dese yok mu öyle teknoloji 😂😂Rahimin duvarının da kalınlaşması her ay kadınlarda adet öncesi kalinlasirmis varsa embriyonun tutunması için kalinlasirmis yoksa da kanla dökülürmüş tekrar incelirmiş umudumuz güzel olsun inşallah 🥰
Hahaha çok gğzel olurmuş da daha gelmedi , ben adetin ilk günü o pembeler yoğun geldiği anda baktırdım 7 mm dedi doktor ondan 1 hafta sonra kan ver dedi bi ihtimal dedi ama bilmiyorum ki 🤲😊

Umutlandırmak gibi olmasın da var gibi sanki. Bende çatlatma iğnesi yaptırdım günüm geçiyor test yaptım bişey çıkmadı. Hayırlısı olsun
Çok sağolun bakalım kan verdim kanda ne çıkacak albi test niyeyse güven vermiyor bana pozitif gören çok oluyormuş sanırım 🥹

X