Beta değer artışınız nedir?

payedar

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
341
196
29
Kızlar beta değerinizin artışı nasıl oldu? Benim değer artışım iyi gibi gelmişti ama arkadaşım az artmış dedi doktor randevum perşembe günü. Biraz kafam karıştı. Sizin nasıl acaba artışınız?
Benim ki
Reglimden 3 gün önce 11.89
Reglimden 1 gün önce 37.98
Regli gecikmemin 3. Günü 201.87

Canım 2 günde bir en az %60 artması beklenir. Ortalama 2 günde 1 iki katına çıkar diye hesaplanır
3 gün önceden 1 gün öncesi çok iyi artmış zaten
Sonrasında da
Regliden 1 gün önce 38 ise
gecikmenin 1.günü 76
Gecikmenin 3.günü 152 beklenir…
E bu da 201 olmuş. Bu da çok iyi ☺️
Gayet güzel ilerliyor şu an. Sağlıkla gelsin inşallah 🌸

Canım 2 günde bir en az %60 artması beklenir. Ortalama 2 günde 1 iki katına çıkar diye hesaplanır
3 gün önceden 1 gün öncesi çok iyi artmış zaten
Sonrasında da
Regliden 1 gün önce 38 ise
gecikmenin 1.günü 76
Gecikmenin 3.günü 152 beklenir…
E bu da 201 olmuş. Bu da çok iyi ☺️
Gayet güzel ilerliyor şu an. Sağlıkla gelsin inşallah 🌸
Ah çok teşekkür ederim ☺️ benimde içim rahattı bana göre de iyi artmış gibi geldi ama doğum yapan arkadaşım oran çok düşük eğitimde de öyle söylemişlerdi dedi üzülmüştüm. Çok teşekkür ederim 🥰

Geç döllenme ise değerleriniz ondan dolayı düşük çıkmış olabilir. Önemli olan sağlıklı ilerlemesi, kese için de baya bir artış olması lazım.

Ah çok teşekkür ederim ☺️ benimde içim rahattı bana göre de iyi artmış gibi geldi ama doğum yapan arkadaşım oran çok düşük eğitimde de öyle söylemişlerdi dedi üzülmüştüm. Çok teşekkür ederim 🥰
Hayır hayır. Onemli olan 2 günde bir olan artışı… benim gecikmenin 3.günü değerim şuydu buydu diyenlere kulak asma lütfen… e ben napayım ? Benim kan değerlerim gecikmenin 4.günü yeni yükselmeye başlamıştı. Geç yumurtlamaymış. Ondanmış… şu tarihte bu kadar olur, şu tarihte şu kadar olurluk bir durum yok. Dediğim gibi önemli olan artmaya başladıktan sonra 2 günde bir olan artışı… benim gecikmeden sonra hcg yeni yükselmeye başlamıştı mesela. Ama gene 2 kata yakın artarak gitti hep. Sonunda da sağlıkla kucağıma aldım çok şükür ☺️ olumsuz düşünceleri lütfen duyma. Kimseye kulak asma. İyi düşün, iyi olsun 💕

Hayır hayır. Onemli olan 2 günde bir olan artışı… benim gecikmenin 3.günü değerim şuydu buydu diyenlere kulak asma lütfen… e ben napayım ? Benim kan değerlerim gecikmenin 4.günü yeni yükselmeye başlamıştı. Geç yumurtlamaymış. Ondanmış… şu tarihte bu kadar olur, şu tarihte şu kadar olurluk bir durum yok. Dediğim gibi önemli olan artmaya başladıktan sonra 2 günde bir olan artışı… benim gecikmeden sonra hcg yeni yükselmeye başlamıştı mesela. Ama gene 2 kata yakın artarak gitti hep. Sonunda da sağlıkla kucağıma aldım çok şükür ☺️ olumsuz düşünceleri lütfen duyma. Kimseye kulak asma. İyi düşün, iyi olsun 💕
Çok teşekkür ederim ilginize içim rahatladı ❤️❤️

Merhaba😊 gecikmenin 3. Günü 9,42 normal midir sizce

X