Kimyasal gebelik mi yoksa regl mi oluyorum anlamanın yolu var mı?

Eğer şüphe duyarsanız bi doktora gitseniz iyi olur
Kimyasal çoğu zaman hızlı şekilde negatife dönebiliyor şuan gitsem ve negatif çıksaca hiç emin olamayacağım artık. Arkadaşım BATtan üç gün önce değeri 18 e kadar düşmüştü sonra da tam gününde düşük yaptı zaten tamamen. İçimde bi acaba ile kaldım yani.BATtan önce test yapmadığım için pişmanım.

Valla ben artık problem olmasına bile olumlu bakıyorum.En azından tedavi edilebiliyor.Benim sebepsiz infertilite.Hiç bir sorunum yok hatta doktor çok çok iyi herşeyin diyor ama bir buçuk yıldır olmadı.İnsana “demek bu yüzden olmuyormuş”diye bir sebep sunabilmek bile iyi geliyor bazen.Tedaviniz yapılmış eminin kısa sürede olur artık Allah’ın izniyle sizin. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin🤲
Merhaba bende 18 ay boyunca sebepsiz infertilite yüzünden bebek sahibi olamadım geçen sene nisan ayında hsg cekildim son adetim 27 mayıs olsu hamile kaldım. Doktorlar hiç bir sıkıntı yok demişti ve artık benimki takıntı olmuştu eşimle baya kavga ettik bırak artık olursa olur dedi hatta biz o ay aklınca korunduk . Her ay sayısız test yapardım hamile kaldıgım ay regl günümü bile unuttum .
Hani diyorlar ya kafadan atmak lazım fikri istemeden de olsa fikri kafamdan atmışm
Biliyorum cok zor düşünmemek ama başarmak gerekiyormuş . İnşallah hiç unmadık anda kapını çalar miniğin

Merhaba bende 18 ay boyunca sebepsiz infertilite yüzünden bebek sahibi olamadım geçen sene nisan ayında hsg cekildim son adetim 27 mayıs olsu hamile kaldım. Doktorlar hiç bir sıkıntı yok demişti ve artık benimki takıntı olmuştu eşimle baya kavga ettik bırak artık olursa olur dedi hatta biz o ay aklınca korunduk . Her ay sayısız test yapardım hamile kaldıgım ay regl günümü bile unuttum .
Hani diyorlar ya kafadan atmak lazım fikri istemeden de olsa fikri kafamdan atmışm
Biliyorum cok zor düşünmemek ama başarmak gerekiyormuş . İnşallah hiç unmadık anda kapını çalar miniğin
Çok sevindim senin adına😊 ben de çok istiyorum kafamdan atmak hatta bazen diyorum korunayım kafam rahat olsun. İnşallah birgün bende unutacak kadar aşarım kendimi

X