Beta değeri düşüp yükselen var mı?

Aynı hastanede vermediyseniz testi rakamlar ondan farklı olabilir mümkün olduğunca aynı hastanede vermek gerekiyormuş her laboratuvarın referans değeri farklı oluyormuş kadın doğum doktoru bana o şekilde demişti hakkında en hayırlısı olsun inşallah canım

Hep aynı hastanede verdim ben de bu yüzden canım, çok teşekkür ederim yarın artık durum netleşicek sanırım

Kese yine görülemedi ne rahimde ne tüplerde bugün kan testi 2584 çıktı. rahim kalınlığı 16 olmuş. Çarşamba testi tekrarlayalım dedi. Sağlıksız gebelik dedi evet ama hala netleşmedi kese ortada yok

Bu değerde kese görünmeliydi artık. Doktorunuz bir açıklık getirebildi mi bu duruma sağlıksın gebelik dışında

Çok geçmiş olsun . Sizin sonucunuz bari keşke olumlu olsaydı. Umarım en kısa sürede sağlıklı hamilelikleriniz olur
Her şey Allahtan biz sabırla tevekkülle ona sarılacağız hayırlısını dileyip. O’na dayandıktan sonra en doğrusunu en hayırlısını verir inşallah. Dün doğumhanedeyken doğum yapan kadının bebeği ölü doğdu. Bebeği morga indirdiler. Kendime üzülmeme utandım. Allah o kadıncağıza sabır versin. Beterin beteri var o yüzden her zaman hayırlısını istemek lazım rabbim imtihanımızı kolay eylesin

Amin amino kadıncağıza da Allah ayrıca sabırlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…