Beta Değeri

Kdrssss

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
407
106
Arkadaşlar merhaba bugün gruba gebelik testini atmıştım beta değerim ise 51.04 çıktı sizce nasıl son adet tarihim 2 Mart 🥹

Arkadaşlar merhaba bugün gruba gebelik testini atmıştım beta değerim ise 51.04 çıktı sizce nasıl son adet tarihim 2 Mart 🥹
Bat tarihiniz ne zaman ? Bence değeriniz gayet güzel 4 gün sonra tekrar yaptırın derim ben her gün 2 kat artmış olması önemli olan öyle derler :) tebrik ederim bu arada 🙏🏻

Bat tarihiniz ne zaman ? Bence değeriniz gayet güzel 4 gün sonra tekrar yaptırın derim ben her gün 2 kat artmış olması önemli olan öyle derler :) tebrik ederim bu arada 🙏🏻
Çok teşekkür ederim ☺️ 27 Şubat başladı 2 Mart bitti 14 martta da yumurtlama oldu 12-14-16 martı değerlendirdik eşimle 🥹

Çok teşekkür ederim ☺️ 27 Şubat başladı 2 Mart bitti 14 martta da yumurtlama oldu 12-14-16 martı değerlendirdik eşimle 🥹
yaa çok güzel duygular çok iyi anlıyorum seni ben de bugün gördüm keseyi heyecan verici :) ben regle bir hafta kala 17 betayla öğrendim. Regle iki üç gün kala 340 olmuştu değerim hemen artıyor zaten. Senin de değerin gayet güzel ve sorunsuzca artıcak içini rahat tut 🙏🏻4 gün sonra tekrarla bakalım sonuca merak ettim

yaa çok güzel duygular çok iyi anlıyorum seni ben de bugün gördüm keseyi heyecan verici :) ben regle bir hafta kala 17 betayla öğrendim. Regle iki üç gün kala 340 olmuştu değerim hemen artıyor zaten. Senin de değerin gayet güzel ve sorunsuzca artıcak içini rahat tut 🙏🏻4 gün sonra tekrarla bakalım sonuca merak ettim
Benim için çok duygusal ve önemli bir an 2 yıla yakındır istiyorduk 🥹 inşallah artar benimde regl günüm yarın aslında ama inşallah dediğin gibi artar kaçta keseyi gördünüz 🥹

betam 1136 çıkmıştı bir gün sonra vajinal ultrasonla minik bir kese gördük 2 bin civarı olmuştur sanıyorum o civarlarda gözüküyormuş

Benimde 18 marta pik oldu sizce benim testte ne zaman çıkar eğer olursa tabi 😊🙏🏻

Benimde 18 marta pik oldu sizce benim testte ne zaman çıkar eğer olursa tabi 😊🙏🏻
Benim 13. Günde beta bu değer çıktı:) normalde 15-17 günü tamamlayıp yapacaktım ama iki gün önce rüya gördüm bi anda içimden geldi test yapmak yani tam 15. Günü bekleyebilirsin 🥹

Baya erken çıkmış 10 günde belli olmuş 😊 belirtileri var mıydı ağrı vs
İnanılmaz bir baş ağrısı ve uyku hali vardı bende farklı bir şeyler olduğunu öyle hissettim. sonra beta arttıkça karnımda batma gibi ağrılarım oluyor mide bulantım da var ama ilk belirtiler uyku hali ve baş ağrısı oldu. Baya erken oldu gerçekten :)

X