Beta Değeri

Yarın baktırcam bakalım çok merak ediyorum 🥹
Hadi bakalım hayırlısıyla yükselsin, benimde dün 76,56 idi. Doktor birde cumartesi bakalım dedi. 300 küsürlerde olması gerekiyormuş inşallah güzel sonuçlar görürüz. Herşey yolunda giderse Haftaya da keseyi görmek için usg ye gelirsin dedi.

Hadi bakalım hayırlısıyla yükselsin, benimde dün 76,56 idi. Doktor birde cumartesi bakalım dedi. 300 küsürlerde olması gerekiyormuş inşallah güzel sonuçlar görürüz. Herşey yolunda giderse Haftaya da keseyi görmek için usg ye gelirsin dedi.
Çok erken öğrenmişiz ya bana malum oldu ama keseyi bekleme kalp atışı bekleme zaman zor geçecek

Arkadaşlar merhaba bugün gruba gebelik testini atmıştım beta değerim ise 51.04 çıktı sizce nasıl son adet tarihim 2 Mart 🥹
Merhaba benim de yumurtlamanın 11. Günde 45 değerle öğrendim doktor bile şaşırdı nasıl farkettin diye 2 gün sonra 226 oldu değerim doktor düzenli artış devam ediyor cumartesi gel keseyi görelim dedi inşallah 3 gün var

Merhaba benim de yumurtlamanın 11. Günde 45 değerle öğrendim doktor bile şaşırdı nasıl farkettin diye 2 gün sonra 226 oldu değerim doktor düzenli artış devam ediyor cumartesi gel keseyi görelim dedi inşallah 3 gün var
Yaaa gerçekten mi umut oldunuz bana yarın akşam 4 gibi ikinci kan testimi vereceğim bende inşallah 🥹

Yaaa gerçekten mi umut oldunuz bana yarın akşam 4 gibi ikinci kan testimi vereceğim bende inşallah 🥹
Yaa ne mutlu öyleyse bana inşallah sizinde sağlıklı artışınız olmuştur dualarım sizinle bende inşallah cumartesi günü keseyi göreceğim üzülmeyin korkmayın biz sadece biraz erken farkedenlerdeniz 🥰

Yaa ne mutlu öyleyse bana inşallah sizinde sağlıklı artışınız olmuştur dualarım sizinle bende inşallah cumartesi günü keseyi göreceğim üzülmeyin korkmayın biz sadece biraz erken farkedenlerdeniz 🥰
Ayyy inşallah inşallah iyi geldi bu mesajınız inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız bende 🥰

Sabah çok rahatsız oldum erkenden gitmek zorunda kaldım 48 saat geçmeden 35 saat sonra yapılan testte 93 çıktı değerim pazartesi tekrar beta istedi siz naptınız 🥰
Güzel değer aslında canım bende cumartesi günü gideceğim düzenli artışı iki kere gördüler mi üçüncüye zaten keseyi görmek için çağırıyorlar bende cumartesi gideceğim keseyi görmeye gideceğim inşallah

Güzel değer aslında canım bende cumartesi günü gideceğim düzenli artışı iki kere gördüler mi üçüncüye zaten keseyi görmek için çağırıyorlar bende cumartesi gideceğim keseyi görmeye gideceğim inşallah
İnşallah inşallah dr da güzel dedi pazartesi bakalım kaç olacak sizde güzel güzel keseyi görürsünüz inşallah güzel haberlerini bekliyorum 🥰

Canım ben dün verdim testimi sonuç 9.71 çıktı pazartesiyi beklicem sence 9.71 pozitifmi gebelik var anlamına gelirmi
Evet gebelik, ben 6,7 ile öğrendim doktorum gebelik dedi fakat değerin yükselmesini görmemiz lazım dedi 4 gün sonra 77 oldu, yarın tekrar vereceğim umarım sağlıkla yükselir değerlerimiz🌸

X