Beta değerim 18.24 çıktı hamile olduğumu öğrendim

Baharlarda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2021
8
2
21
Merhaba hanımlar ben daha 8 aylık evliyim 3 gün önce kan testi verdim beta degerim 18.24cikti hamile olduğumu ogrendim çevremdekiler çok düşük olduğunu söyledi ama doktor 10nun üzerinde olduğu için hamilesin dedi iki gün sonra tekrar hastaneye kan testi vereceğim zaten tüm belirtileri taşıyorum idrar testimde ikinci çizgi silik çıktı beta değerim yukselir mi yükselmesi için gereken herşeyi yapıyorum

MenthaNazli

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
1.808
2.158
Önemli olan değerin düzenli olarak artması 2 gün sonra ortalama 2 katına çıkması beklenir 😊 Hayırlısı olsun ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 91 gün kaldı.

Bebeğiniz son 7 gün içinde 13 mm büyüdü. Bebeğiniz büyüdükçe nefes darlığınız artacaktır. Büyüyen rahminiz diyaframınız üzerine baskı yaparken, ciğerlerinizi hava ile doldurmanız ve nefes alıp vermeniz zorlaşacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LOTUS0

'ailurophile'
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
10.450
24.883
Gayet normal. Çok erken tespit edildigi icin bu degerde. Kimsenin lafina kulak asma. Insallah sagliklidir demek varken degerin düşük diye niye canini sıkıyorlar ki? Herkes profesör maşallah.

Limonlu Su

"Nasipten öte yol yok, her şeyin hayırlısı."
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2020
9.889
22.111
Yapman gereken dikkat etmen ağır kaldırma yukarı doğru uzanma anı hareketlerden kacin gayette güzel çıkmış önemli olan iki gün sonra iki katı çıkması o zamana kadar keyfini cikart

psikolojikdelipdr

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
434
487
Önemli olan düzenli artış. Erken öğrendin sanırım bat geçti mi? Bende 19la öğrenmiştim için rahat olsun.

Merveecn

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2020
433
306
Merhaba hanımlar ben daha 8 aylık evliyim 3 gün önce kan testi verdim beta degerim 18.24cikti hamile olduğumu ogrendim çevremdekiler çok düşük olduğunu söyledi ama doktor 10nun üzerinde olduğu için hamilesin dedi iki gün sonra tekrar hastaneye kan testi vereceğim zaten tüm belirtileri taşıyorum idrar testimde ikinci çizgi silik çıktı beta değerim yukselir mi yükselmesi için gereken herşeyi yapıyorum
Canım bende senin gibiyim fakat ben günüm gelmeden erken kan verdim benimksi tüp bebek tedavisi doktorum 11 Ekim'de ver dedi ben
8 Ekim'de verdim yani bugün verdim değerim 10.6 çıkmış sencede benim gibi olan varmi

violet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
6
2
29
BAT 26.10.2021 bu tarihte HCG Yaptırdım 18,23 çıktı henüz doktora göstermedim ama korkmuyo değilim 2. hcg yi ne zaman yapmalıyım

Missyloves

Benimle kal mucizem ... 💕
Kayıtlı Üye
9 Mart 2020
2.789
3.137
27
BAT 26.10.2021 bu tarihte HCG Yaptırdım 18,23 çıktı henüz doktora göstermedim ama korkmuyo değilim 2. hcg yi ne zaman yapmalıyım
İki gün sonra aynı saat aralıklarında yaptırın folik asit başlayın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 342 gün geçti.