Beta değerim haftasına göre iyimi??

Bence iyi canım hiç strese sokma kendini , değer artar merak etme kalbini temiz tur hayırlı olsun bu arada 🤲😍

Merhaba hanımlar 4+1 deyken beta baktırdım ve 336.48 çıktı sizce iyimi bana biraz düşük geldi
Bana da dua eder misin ? 12.gün bugün dün erken gebelik testi yaptım çizgi çıktı bugün kaset test yaptım çok silik çıktı 2-3 gün var adetime , sence hamile miyim ? İçindenn ne geçiyor ? Hamilelerin içine doğar ? 🥹🤲

Eklentiler

• IMG_1339.jpeg
    IMG_1339.jpeg
    83,9 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_1341.jpeg
    IMG_1341.jpeg
    132,5 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_1359.jpeg
    IMG_1359.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_1361.jpeg
    IMG_1361.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 7
Ayy teşekkür ederim birazda olsa içimi rahatlattını
Hiç endişeye kapılıp kendinizi yıpratmayın o kadar yükselmesi de gayet güzel yakın zamanda daha güzel artış alırsınız keseyi görüp kalp atışını duyup sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim 🥹 isteyen herkese kolaylıkla tez zamanda da versin 🤲🥹😍

Hiç endişeye kapılıp kendinizi yıpratmayın o kadar yükselmesi de gayet güzel yakın zamanda daha güzel artış alırsınız keseyi görüp kalp atışını duyup sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin rabbim 🥹 isteyen herkese kolaylıkla tez zamanda da versin 🤲🥹😍
Amin inşallah rabbim size ve isteyen herkese nasip etsin

Evet ben adetime iki gün varken yapmıştım benim belli bi şekilde çıkmıştı ama herkesin değeri bir olmuyor
Tabi illa ki bir güne çok şey değişiyor zaten yarın belki benimde öyle olur ama bilmiyorum 3 gün var tam adete , belirtileriniz nelerdi peki ? Normal yolla mı oldu tedavi mi gördünüz

Tabi illa ki bir güne çok şey değişiyor zaten yarın belki benimde öyle olur ama bilmiyorum 3 gün var tam adete , belirtileriniz nelerdi peki ? Normal yolla mı oldu tedavi mi gördünüz
Normal yolla oldu 8 aylık evliyim doktorum inofolic combi verdi günde iki kere dedi bende adetimden sonra yumurtlama günüme ayarladım yuttum doktorumla yumurta gelişimine bakcaktık doktor raporluymuş çok şükür oldu bu ay

Normal yolla oldu 8 aylık evliyim doktorum inofolic combi verdi günde iki kere dedi bende adetimden sonra yumurtlama günüme ayarladım yuttum doktorumla yumurta gelişimine bakcaktık doktor raporluymuş çok şükür oldu bu ay
Ay ne güzel hayırlısı bu zamanmış 🥹

Belirtim çok bel ağrısı,alt karın ağrım ve göğüslerim irileşmişti o kadar bende fazla bi belirti olmad
Bende de bel ağrısı çok karnım ağrımıyor çok gaz oluyor o zaman ağrı giriyor benim de göğüsler dolgunlaştı mesela şuna ama acı yok uçlarına dokununca hafif açıyor o kadar bel ağrım yoğun oluyor benim dayanılmıcsk kadar değil ama hissediliyor

X