Beta değerim haftasına göre iyimi??

Ne zaman anladınız peki hamile olduğunuzu adete 2 gün kala mı ? Belirtiniz yok muydu
Adet olcak gibi bel kaşık ağrısı oldu mu ? Yada gaz sancısı
Ben şüpheleniyodum ve denk gelişi test yaptım hemen çıktı inanamadım yeniden test almaya gittim onlarda da hemen çıktı çok bi belirtim yoktu bide ara ara kasık batması vardı

Ben şüpheleniyodum ve denk gelişi test yaptım hemen çıktı inanamadım yeniden test almaya gittim onlarda da hemen çıktı çok bi belirtim yoktu bide ara ara kasık batması vardı
Anladım 😍 nasip işte bende cuma günü kan verdim 0 çıkmıştı değer çok moralim bozulmuştu dün rüya gördüm kına gecem oluyordu bindallı giymiş oynuyordum eşimle evleniyordum yeniden yani uyandım öyle test yapayım malum mu oldu acaba hamilelik diye düşündüm öyle silik çıktı ama insan ihtimalleri gene de korkutuyor

Anladım 😍 nasip işte bende cuma günü kan verdim 0 çıkmıştı değer çok moralim bozulmuştu dün rüya gördüm kına gecem oluyordu bindallı giymiş oynuyordum eşimle evleniyordum yeniden yani uyandım öyle test yapayım malum mu oldu acaba hamilelik diye düşündüm öyle silik çıktı ama insan ihtimalleri gene de korkutuyor
Ümit vermek gibi olmasın ama olmayınca testte çıkmıyor ki zaten ki ben ikinci çizgiyide görüyorum😍🥰

Testi ne zaman yaptınız sonra tekrarladınızmı testi
Dün erken gebelik yapmıştım 2 tane onlarda gözüktü bugünde artmetin kaset testini yaptım çok silik çıktı erken gebeliği alıp tekrarlasam mı diye düşündüm

Eklentiler

• IMG_1361.jpeg
    IMG_1361.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 8
X