beta hcg 0.100 ?

wesedde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
62
12
25
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım adet günüm de kan testi yapıtırdım ve değerim 0.100 çıktı yaptırmadan önce doktor çıkmaz ama yinede yaptiralım demişti sonu aldığımda doktor yerinde yoktu asistanına sordum ve gebelik yok dedi bende hastaneden ayrıldım kağıdıda yirtip attım ama 3 gün geçti ben hala adet görmedim sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz ?

leydii18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2015
1.636
1.947
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım adet günüm de kan testi yapıtırdım ve değerim 0.100 çıktı yaptırmadan önce doktor çıkmaz ama yinede yaptiralım demişti sonu aldığımda doktor yerinde yoktu asistanına sordum ve gebelik yok dedi bende hastaneden ayrıldım kağıdıda yirtip attım ama 3 gün geçti ben hala adet görmedim sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz ?

5 gün daha bekle . Doktoru bekleseydin keşke söktürücü verirdi ama bekle belli olmaaz canım üzülmee

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 412 gün geçti.

wesedde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
62
12
25
ben bilemediğim için çıktım ama hamilelik olma şansı var mı acaba onu merak ediyorum şuan aceleci de davranmak istemiyorum çünkü çikmiyor muş

yesa

Haydi 1 gram da sen al :)
Pro Üye
24 Temmuz 2008
24.109
40.234
ben bilemediğim için çıktım ama hamilelik olma şansı var mı acaba onu merak ediyorum şuan aceleci de davranmak istemiyorum çünkü çikmiyor muş

Malesef hamile değilsin canım

Arada böyle gecikmeler olabilir normal

Melisnur

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
221
108
32
Canim gecmis olsun ayni durumdayiz adetimin 3.gecikme gunu kan degerim 0.100 bugun 13.gun dun kan testi verdim sonucu akşam alicam bakalim nolucak yazarim sanada benimde hic gecikmem olmazdi.

busraangell

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
3.196
2.060
Canm benimde bugun 3. Gun olmadm pazartesi gunu kan vermeyi dusunyrm olmazsam cnm gec dollenme olablr dye dusunyrm cnm bekle bence :)