beta hcg 0.100 ?

wesedde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
62
12
28
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım adet günüm de kan testi yapıtırdım ve değerim 0.100 çıktı yaptırmadan önce doktor çıkmaz ama yinede yaptiralım demişti sonu aldığımda doktor yerinde yoktu asistanına sordum ve gebelik yok dedi bende hastaneden ayrıldım kağıdıda yirtip attım ama 3 gün geçti ben hala adet görmedim sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz ?

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım adet günüm de kan testi yapıtırdım ve değerim 0.100 çıktı yaptırmadan önce doktor çıkmaz ama yinede yaptiralım demişti sonu aldığımda doktor yerinde yoktu asistanına sordum ve gebelik yok dedi bende hastaneden ayrıldım kağıdıda yirtip attım ama 3 gün geçti ben hala adet görmedim sizce ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz ?

5 gün daha bekle . Doktoru bekleseydin keşke söktürücü verirdi ama bekle belli olmaaz canım üzülmee

ben bilemediğim için çıktım ama hamilelik olma şansı var mı acaba onu merak ediyorum şuan aceleci de davranmak istemiyorum çünkü çikmiyor muş

ben bilemediğim için çıktım ama hamilelik olma şansı var mı acaba onu merak ediyorum şuan aceleci de davranmak istemiyorum çünkü çikmiyor muş

Malesef hamile değilsin canım

Arada böyle gecikmeler olabilir normal

Canim gecmis olsun ayni durumdayiz adetimin 3.gecikme gunu kan degerim 0.100 bugun 13.gun dun kan testi verdim sonucu akşam alicam bakalim nolucak yazarim sanada benimde hic gecikmem olmazdi.

Canm benimde bugun 3. Gun olmadm pazartesi gunu kan vermeyi dusunyrm olmazsam cnm gec dollenme olablr dye dusunyrm cnm bekle bence :)

Ama bak bir yorum yapildi 13 gun gecikmis ama sonuc yinede 0.100 mus ben regil gunu yaptirdigimda boyleydi ya pazarteside bana aynisi cikarsa
Canm herkesin farkldr gec dollenmeden olabilir ben bugunde olmadm benim ilk defa bole oluyr ve yumurtalklarmdan hep agri var. Sen bilirsn kan verme konusunda ben pazartesi gnu vercmczaten 6 gun olck

Canm herkesin farkldr gec dollenmeden olabilir ben bugunde olmadm benim ilk defa bole oluyr ve yumurtalklarmdan hep agri var. Sen bilirsn kan verme konusunda ben pazartesi gnu vercmczaten 6 gun olck
Bende bugun olmadim pazartesi bnde olmassam verecem kan ama bnm agri falan yok hic istahim kapandi ve cok kotu hasyatayim suan allah hayirlisini versin

Bende bugun olmadim pazartesi bnde olmassam verecem kan ama bnm agri falan yok hic istahim kapandi ve cok kotu hasyatayim suan allah hayirlisini versin
Canm benimde suan istahm yok heyecndn mi bilmyrm ondan once vardi istshm aclmsti amdi canm istemyr bisey sende var pazartesi gnu kan daha once reglin bu kadar geckyrmuydu?

X