beta hcg 0.100 ?

Cnm adetn gecmedn mi ogrendn benim 10 gun gecti kan negatf i sbgn senin adna sevndm
hayır adetimi 2 gün geçmişti kuzenimin ısrarıyla idrar testi yaptırdım birde baktık 2 çizgi hemen doktora gittik kanda çıktı hamilesin dedi doktor bende belirtiler ardı iştahsızlık göğüs tassasıyeti sık idrara çıkma falan öyle oldu perşembe ünü doktora gideceğiz

Ne guzl kuzum ya benimde 10gun, gecti ama bende poztf ckmadi sen negzl sanslsn sende ckms cnm tebrk edrm tekrardn

Ben Dede suan öyle bende ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bende de aynı sonuç çıktı

Merhabalar isimsiz ... şu zamana kadar 0.5 çıkıyordu beta hcg Hamilelik yok . Adetime 4/5 gün varken beta hcg 0.100 çıktı geç döllenme olabilirmi henüz adet olmadım ?

Merhabalar isimsiz ... şu zamana kadar 0.5 çıkıyordu beta hcg Hamilelik yok . Adetime 4/5 gün varken beta hcg 0.100 çıktı geç döllenme olabilirmi henüz adet olmadım ?

Benim Sat 30.08 idi. 30.09 da tahlil yaptırdım. 350 çıkmıştı. Üzgünüm ama sanırım hamile değilsin

Merhabalar isimsiz ... şu zamana kadar 0.5 çıkıyordu beta hcg Hamilelik yok . Adetime 4/5 gün varken beta hcg 0.100 çıktı geç döllenme olabilirmi henüz adet olmadım 3 gün geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…