Beta hcg 1.38 gebelik var mı

Bende bugün kan verdim 2.40 cikti adetime daha 5 gun var yukselir mi sence
Merhabalar az önce kan değeri sonucum çıktı sonuç 2 ama reglime daha 1 hafta var. Regl öncesi hiç göğüs hassasiyeti yaşamam şuan dokunamıyorum bile o yüzden şüphelenmiştim bir farklılık var diye değerim 2 çıktı üzülmüştüm inşallah yükselir

Adet gecikmemin 5. Günü idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı bugün 8. Gün ve kan testi yaptırdım 1.2 çıktı beta hcg gebe değilsin dedi doktor. Bir yanım inanmak istemiyor hala neden adet olmadım değer yükselir mi şöyle mi böyle mi derken kafayı yicem
Aynısını yaşıyorum şu an. Regl oldunuz mu? İnşallah istediğiniz olmuştur.

Aynısını yaşıyorum şu an. Regl oldunuz mu? İnşallah istediğiniz olmuştur.
Aslında bebek planımız yoktu ama her kadın anne olmak için yaratılmış derler ya o şüphe bile beni içten içe ele geçirmiş 11. Günün akşamı adet oldum üzüldüm tuhaf hissettim sonuç olarak hamile değilim Rabbim doğru zamanda nasip eder inşallah 🤲🏻 Sizin durum ne şuan

Aslında bebek planımız yoktu ama her kadın anne olmak için yaratılmış derler ya o şüphe bile beni içten içe ele geçirmiş 11. Günün akşamı adet oldum üzüldüm tuhaf hissettim sonuç olarak hamile değilim Rabbim doğru zamanda nasip eder inşallah 🤲🏻 Sizin durum ne şuan
Ben de regl oldum. İnşallah hayırlı zamanda nasip olsun istediğimiz zaman. 🧡☺️

Benimde regl öncesi 2.91 di. Doktorum belki yükselir diyodu. Dün gidip bebemi gördüm. Yani bekle biraz daha 😊
Merhaba Hayırlı olsun bebeni sağlıcakla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻☺️benimde pcosum var döngülerim düzensiz ama 45 en geç 48. güne kadar adet olurum 37.günde beta baktırdım negatif şimdi 40.gün hala adet olmadım pozitif olma ihtimali olur munsizce? Ayrıca 26. günde hafif pembemsi sonrasında kahverengimsi akıntım oldu 3 gün sürdü son günlerde de bel ağrısı halsizlik ve akıntıda artış var inşallah bende pozitifi görürüm🙏🏻

Kızlar merhaba bat’a 3 gün kala yani 1 Aralıkta 39.4 çıktı 4 aralık bat günü 343.4 çıktı 6 aralıkta 793.3 çıktı doktor buna biraz düşük dedi. 9 aralıkta tekrar yaptık 2303 çıktı iyi mi sizce? İlk hamileliğim merak ediyorum? Bu arada 7 aralıkta keseyi gördü 9 aralıkta tekrar baktı kesede çok az büyüme vardı

Selam kızlar 3 kere erkek gebelik testi yaptım silik çift çizgi çıktı üçünde de, adetime 2 gün var dün kan testi verdim beta hcg 1.38 çıktı sizce hamile miyim? ( sol kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ağzımda metalik bir tat var) görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim 👋
Hcg 5 ve uzeri gebelik var denir, eminseniz gebelikten testi tekrarlayin

X