BETA HCG 10 hamilelik var mı

Ayyy duygularımda öyle tuhafki 2 günde yaşlandım sadede ağlıyorum normalde duygusalım evet ama bi kaç gündür durduk yerde ağlıyorum 😂 şuan çok moral oldu yarın vericem inşallah kan sizinki suanda kaç aylık peki?
Hamilelik ekstra duygusallik katıyor insana bende oyleyim olur olmadik seylere gözlerim doluyor ağlıyorum 😅 4hafta 3 günlük henüz bugün. Baya bi erken öğrendim 🤭 henüz kontrole de gitmedim cok küçük diye insallah hersey yolundadır 🤲🏻

Hamilelik ekstra duygusallik katıyor insana bende oyleyim olur olmadik seylere gözlerim doluyor ağlıyorum 😅 4hafta 3 günlük henüz bugün. Baya bi erken öğrendim 🤭 henüz kontrole de gitmedim cok küçük diye insallah hersey yolundadır 🤲🏻
Yaaaa maşallah inşallah her şey yolundadır bebişini sağlıkla al kucağına canım benim ❤️

Yaaaa maşallah inşallah her şey yolundadır bebişini sağlıkla al kucağına canım benim ❤️
Amin cok tesekkurler canim insallah seninde betan cok güzel yükselmiştir kan sonucunu alınca yaz buraya merak ederim ♡

Direk 10 çıktı canım , referans aralığı 0-10 yazıyordu . Geçen ay verdiğimde ise 0-5 yazıyordu aynı yere yaptırdım . Acil doktoru evet çok yeni daha artması gerek dedi. Artartmı ya sizce , adetine 2 gün kala 7 çıkıp hamile olanlar varmı çok ümitlendim, bu deneme 2. Olcak aslında çok yeni ama 1.5 yıllık evliyim. ama planlı çok zor sanki yatağa bebek için giriyorum😂😂
Hahahaha bunu bana anlatmanız 🤣🤣 onbirmayıs’ı herkes tanıdı artık burda ve sizinki bana çok bilindik bir hikaye geliyor 🤣
Gidip bi kan ver beta artışı 2 günde bir yapılır ki durum anlaşılsın

Kızlar cumartesi günü adete bes gum kala kan verdm 32 cıkmıstı bugun adet günüm 26.4 cıktı sızce yükselir mi yenıdem ılı farklı hastanede verdm doktor cumartesi günü tekrar ver dedi

Hahahaha bunu bana anlatmanız 🤣🤣 onbirmayıs’ı herkes tanıdı artık burda ve sizinki bana çok bilindik bir hikaye geliyor 🤣
Gidip bi kan ver beta artışı 2 günde bir yapılır ki durum anlaşılsın
dayanamadık eşimle kan verdin 10 olan 0.6 olmuş nasıl oldu böyle bişey anlamadık

X