Beta HCG 14.59 çıktı..

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
66
Merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle birlikte 4 gün gecikti dün sabah idrar testi yaptım ve ikinci çizgi atacağım zaman baktım ki belirginleşmişti sonra hemen kan testi yaptırdım beta HCG 14.59 çıktı idrar tahlilimdeki de 0.19000 yazıyor doktor iki gün sonra tekrar kan verip baktırın hamilesiniz diyemem dedi bu konuda bana fikir verecek olan var mı çok stresliyim :KK43:

Eklentiler

• IMG_20210818_130720.jpg
    IMG_20210818_130720.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 96

nursel2608

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
1.074
1.343
Geç döllenme olabilir şuan ki değere göre hamilesiniz ama 2 gün de 1 kan verip değerinizin 2 katına çıkması gerekiyor. Sağlıklı ilerlesin inşallah ☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
66
Geç döllenme olabilir şuan ki değere göre hamilesiniz ama 2 gün de 1 kan verip değerinizin 2 katına çıkması gerekiyor. Sağlıklı ilerlesin inşallah ☺️
Yaaa çok duygusalım bu cümle bile pıt pıt yaslar döktürüyor bana o kadar stresliyim değişik duygusal içindeyim kii çok teşekkür ederim ilginiz için :KK66:)

nursel2608

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
1.074
1.343
Yaaa çok duygusalım bu cümle bile pıt pıt yaslar döktürüyor bana o kadar stresliyim değişik duygusal içindeyim kii çok teşekkür ederim ilginiz için :KK66:)
Rica ederim, stres yapmayın Allah'tan hayırlı, sağlıklı gebelik isteyin. Rabbim bilir herşeyi :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Noisy Girl

💙Mavi takım💙
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
2.650
13.428
Merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle birlikte 4 gün gecikti dün sabah idrar testi yaptım ve ikinci çizgi atacağım zaman baktım ki belirginleşmişti sonra hemen kan testi yaptırdım beta HCG 14.59 çıktı idrar tahlilimdeki de 0.19000 yazıyor doktor iki gün sonra tekrar kan verip baktırın hamilesiniz diyemem dedi bu konuda bana fikir verecek olan var mı çok stresliyim :KK43:
Stres yapma boşuna canım hamilesin sağ selamet kucağına alırsın inşallah bende hamileyken gittim beta hcg 100 çıktı ebe dış gebelikte olabilir dedi o kadar korktum ki mat kaldım direk ama şükür dış gebelik değildi

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
66
Yaa inşallah çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.. Peki siz şuan hamilemisiniz yani öyle yenildikten sonra nasıl ilerledi hamileleiğiniz :)

diaymonds

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
316
299
25
Merhaba, ne oldu sonucunuz yükseldi mi acaba🙂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.268
1.875
Stres yapmayın gebesiniz ama inşallah geç döllenmedir . Kimyasala dönüşmeden devam eder artışı inşallah 🙏🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Nasipp61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2019
2.268
1.875

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

diaymonds

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
316
299
25
Hayır canım ben regl oldum sanırım kimyasal gebelik geçirdim en son düşüşe geçmişti ki o gün zaten reglm başlamıştı
Benim de aynı oldu malesef, aynı kaderi paylaşıyoruz ama en azından hamile kalabiliyoruz diye seviniyorum inşallah Allahın izniyle olucak🙏 Allah nasip etsin en kısa zamanda🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
66
Benim de aynı oldu malesef, aynı kaderi paylaşıyoruz ama en azından hamile kalabiliyoruz diye seviniyorum inşallah Allahın izniyle olucak🙏 Allah nasip etsin en kısa zamanda🙏
Evet iyi yönden bakmak gerekiyor haklısınız Allah hayırlı zamanda hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde :)) peki beta HCG değeri hamilelik dışında yükselir mi bana doktor bir şey demedi ben tahmin ediyorum kimyasal olduğunu siz nasıl anladınız kimyasal olduğunu :KK43: