Beta HCG 14.59 çıktı..

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
136
66
Merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle birlikte 4 gün gecikti dün sabah idrar testi yaptım ve ikinci çizgi atacağım zaman baktım ki belirginleşmişti sonra hemen kan testi yaptırdım beta HCG 14.59 çıktı idrar tahlilimdeki de 0.19000 yazıyor doktor iki gün sonra tekrar kan verip baktırın hamilesiniz diyemem dedi bu konuda bana fikir verecek olan var mı çok stresliyim :KK43:

Eklentiler

• IMG_20210818_130720.jpg
    IMG_20210818_130720.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 137
Geç döllenme olabilir şuan ki değere göre hamilesiniz ama 2 gün de 1 kan verip değerinizin 2 katına çıkması gerekiyor. Sağlıklı ilerlesin inşallah ☺️

Geç döllenme olabilir şuan ki değere göre hamilesiniz ama 2 gün de 1 kan verip değerinizin 2 katına çıkması gerekiyor. Sağlıklı ilerlesin inşallah ☺️
Yaaa çok duygusalım bu cümle bile pıt pıt yaslar döktürüyor bana o kadar stresliyim değişik duygusal içindeyim kii çok teşekkür ederim ilginiz için :KK66:)

Merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle birlikte 4 gün gecikti dün sabah idrar testi yaptım ve ikinci çizgi atacağım zaman baktım ki belirginleşmişti sonra hemen kan testi yaptırdım beta HCG 14.59 çıktı idrar tahlilimdeki de 0.19000 yazıyor doktor iki gün sonra tekrar kan verip baktırın hamilesiniz diyemem dedi bu konuda bana fikir verecek olan var mı çok stresliyim :KK43:
Stres yapma boşuna canım hamilesin sağ selamet kucağına alırsın inşallah bende hamileyken gittim beta hcg 100 çıktı ebe dış gebelikte olabilir dedi o kadar korktum ki mat kaldım direk ama şükür dış gebelik değildi

Yaa inşallah çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için.. Peki siz şuan hamilemisiniz yani öyle yenildikten sonra nasıl ilerledi hamileleiğiniz :)

Stres yapmayın gebesiniz ama inşallah geç döllenmedir . Kimyasala dönüşmeden devam eder artışı inşallah 🙏🏻

Benim de aynı oldu malesef, aynı kaderi paylaşıyoruz ama en azından hamile kalabiliyoruz diye seviniyorum inşallah Allahın izniyle olucak🙏 Allah nasip etsin en kısa zamanda🙏
Evet iyi yönden bakmak gerekiyor haklısınız Allah hayırlı zamanda hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde :)) peki beta HCG değeri hamilelik dışında yükselir mi bana doktor bir şey demedi ben tahmin ediyorum kimyasal olduğunu siz nasıl anladınız kimyasal olduğunu :KK43:

Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...

Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...
Bende regl 2 gün gecikince test yaptım silik çıktı bi kaç gün sonra yaptım silik bile çıkmadı dediğiniz gibi o gün de regl başlamıştı kısmet

X