Beta HCG 14.59 çıktı..

diaymonds

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2021
359
374
26
Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-06-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 185 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin dalağı, karaciğer tarafından denetlenen eski kan hücrelerinin kaldırılması ve antikor üretimi gibi fonksyioları üstlenecek. Hamilelik hormonları bağırsak kaslarını gevşettiği ve sindiriminizin daha yavaş ve az verimli olduğu için kabızlık yaşamanız muhtemeldir. Bebeğinizin cildi çok ince olduğu ve damarları deri üzerinde gözüktüğü için bebeğinizin vücudu lanugo adı verilen inci tüyle kaplanır. Bebeğinizin tırnakları iyice oluştu ve bebeğiniz kollarını ve bacaklarını hareket ettiriyor. Bugünlerde ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz. Uyurken yastığınızı yükseltmeniz reflü ve mide ekşimesi sorununuza yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gurbetkusuh

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2021
130
66
Amiin🙏 Sanırım beta hcg değeri dalgalanabiliyor ilaç ya da hormon dengesizliğinden olabiliyor. Ben şöyle anladım, reglden 3 gün önce test yapmaya başladım silik çizgim hiç koyulaşmadı normalde koyulaşması lazım. Reglim gelmeyince beta hcg baktırdık sonucum 13 çıktı. 2 gün sonra ise yine baktırdım 3.80e düşmüştü o gün yaptığım testte silik çizgi bile çıkmamıştı zaten...
Bende regl 2 gün gecikince test yaptım silik çıktı bi kaç gün sonra yaptım silik bile çıkmadı dediğiniz gibi o gün de regl başlamıştı kısmet