Beta hcg 2 cıktı. Adetime 7 gun var.

Cereneren12

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2
5
23
Merhabalar. Kasık ve bel ağrısı şikayetim olunca gebelikten suphelenip kan testi verdim sonuç 2 çıktı. Adetime 7 gün var . İlk gebeligimde yüzlerce test yaptım genelde 0 yada 0.12 vs gibi sonuçla karşılaşırdim. Bu 2 sonucu benim kafamı karıştırdı. Beta hcg 2 çıkıp sonradan değer yükselen oldumu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

hermionepotter

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2021
2.376
5.969
4’te aynı 0’da. Yani 5 altı hep aynı.
7 gün çok erken, haftaya tekrar yaparsınız

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 150 gün geçti.

llylzll

h&y&u
Pro Üye
Anneler Kulübü
26 Aralık 2012
2.686
5.458
adetine 7 gün var yani 2 gün sonra 4 olur 2 gün sonra 8 olur düzenli artış devam ederse sağlıklı gebelik olur ama adet günün gecikcek mi bakalım hayırlısı olsun hakkında

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1607 gün geçti.

delisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
24
16
32
Merhabalar. Kasık ve bel ağrısı şikayetim olunca gebelikten suphelenip kan testi verdim sonuç 2 çıktı. Adetime 7 gün var . İlk gebeligimde yüzlerce test yaptım genelde 0 yada 0.12 vs gibi sonuçla karşılaşırdim. Bu 2 sonucu benim kafamı karıştırdı. Beta hcg 2 çıkıp sonradan değer yükselen oldumu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kuzum 2 nasıl çıktı sende ok işareti falan varmıydı merak ettim ya

Dilos6342

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
8.512
6.251
Bugün dayanamayıp tekrar kan testi verdim ve sonucum 8. Sanirim hamileyim 😍
Benimde 8 gün kala 2 gün çıkmıştı çok ümitlenmiştim. Hep 0.100 veya 1 çıkardı ama sizin artmış son durum ne çok sevindim adınıza 😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2022

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 127 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları birleşik olsada, közkapakları kırpma hareketi yapmaktadırlar. Bebeğinizin omurga, kaburga, uzun kol ve bacak kenmikleri sertleşiyor. Bu noktada, alnı, şakakları ve üst ve arka kafatasını kapsayan kafatası tabakaları oluşmuş ve kıkırdaktan meydana gelmişlerdir. Yurt dışında bazı anneler doğum sırasında yardımcı olması için gebelik ve doğum danışmanlarıyla çalışmaktadırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dilos6342

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
8.512
6.251

Bebeğinizin göz kapakları birleşik olsada, közkapakları kırpma hareketi yapmaktadırlar. Bebeğinizin omurga, kaburga, uzun kol ve bacak kenmikleri sertleşiyor. Bu noktada, alnı, şakakları ve üst ve arka kafatasını kapsayan kafatası tabakaları oluşmuş ve kıkırdaktan meydana gelmişlerdir. Yurt dışında bazı anneler doğum sırasında yardımcı olması için gebelik ve doğum danışmanlarıyla çalışmaktadırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Dilos6342

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
8.512
6.251

Dilos6342

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
8.512
6.251
Şu an ümidimi tamamen kaybettim başım ağrıyor akıntım var kasıklarım ağrıyor belli regl olucam ben 5 günüm var diye düşünüyorum ama belli ki erken olucam
Deneme şansın varsa benden şanslısın demektir inan bana. Ben aşılama yaptıracaktım eylül 7de adet olunca. Eşim görevden 2 ay önce gelmişti şimdi tekrar gitme ihtimali var. Bütün hevesim kursağımda kaldı denemeye şansımız bile olmuyor ki artık