Beta hcg 2811 4 haftalık kese görünmedi acil

Lazlara

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
2
0
31
Merhabalar ertesigün hapı aldıktan sonra adetim geçikti 22 gün olmuştu ella kullanalı erken gebelik testi ile net çif çizgi vardı ve hastaneye gittim gözükmedi aynı gün beta hcg bakgırdım 765 çıktı doktor 3gün sonra baktır ve gel dedi 3 gün sonra beta hcg 2811 çıktı tekrar gözükmedi yine alttan baktı göremedi dedim dış gebelik olabilirmi ve doktor bu kese dedi minnacık birşey buldu agrılarım çok kasıklarım belim alt karın agrıları dedim kistin var dedi kanamam varmı dedim ilkin de var demişti evet hafiften var dedi keaenin nerde oldugunu da söylemedi bebek tutunsun diye iğne verdi ama doktor emin degildi net de degildi başına böyle birşey gelen varmı?

Hem ella içmişsiniz hemde bebek tutunsun diye ilaç kullanıyorsunuz nedenini tam anlayamadım, ella dış gebelik yapıyor

Hem ella içmişsiniz hemde bebek tutunsun diye ilaç kullanıyorsunuz nedenini tam anlayamadım, ella dış gebelik yapıyor
Doktor yapmaz dış gebelik deyip benimle inatlaşıyor deger iki katından fazla artıyor iki lez alttan muayne edip keseyi görmüyor dış gebelik kesin dediğim anda da buldum keseyi deyip gösteriyor minnacık bi nokta ısrarla kalın duvarın var diyor agrım oluyor sürekli istemediğim için ella kuşlandım var ise de günahına giremem o yuzden iğneye tamam dedim

Nasıl bir doktormuş o anlayamadım 😅 beta 1000 olduktan sonra rahat şekilde vajinal ultrasonda görünüyor kese, başka doktora da git istersen, dış gebelikse ilaç kullanarak yerini sağlamlaştırıyor tüplerine zarar verir

X