Gebeliğe Hazırlık Beta hcg 5 üzeri pozitif mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba beta hcg kaç üzeri pozitif 10 mu 5 mi benim iki gün önce 6.69 çıktı âdet gecikmem vR en son haziran 27 side oldum doktor sokturucu verdi icsemmi
Bikaç yerde gördüm mesajınızı ve akşam da yazmıştım çoğu kişi de aynı şeyi yazdı. Değeriniz şüpheli. Artışı görmeden gebesiniz diyemiyoruz ama azaldığını görmeden gebe değilsiniz de diyemiyoruz. Makine hatası da olabilir gerçekten hamile de olabilirsiniz. Her laboratuvarın değeri farklıdır. İnternette zaman kaybetmek yerine bir kan tahlili daha yaptırmalısınız. Bu değerin üstünü görürseniz söktürücü kullanmamalısınız

Ben kimyasal gebelik yasadigimda 5 çıkmıştı iki gün sonra 18 bundan iki gün sonra da 24 çıktı ve deger sifirlandi gebelikte sonlandı tabi
Kimyasal gebelikte olabilir normal gebelikte,önemli olan değerin düzenli 2 katı artması lazım normal olması için

Arkadaşlar merhaba beta hcg kaç üzeri pozitif 10 mu 5 mi benim iki gün önce 6.69 çıktı âdet gecikmem vR en son haziran 27 side oldum doktor sokturucu verdi icsemmi

5 üzeri pozitif ama kimyasal gebelik olabilir 2 günlük gecikmeye göre hcg az çıkmış daha yüksek olmalıydı bence kan testini tekrarlayın

Merhaba kızlar bişey sora bilirmiyim kafam çok karıştı ,28gunde bir adet oluyorum 14.gün ovulasyon testinde koyu iki çizgiyi gördüm 15. Gün silikleşti o gün yumurtlamis oluyorum, oncesini o gunu sonrasını degerlendirdim şuan bat gününe 6 gün var , yumurtlama tarihim belli olduğuna göre geç döllenme olma ihtimali Halla varmı. Yarın baktirsam cikarmi sonuç, Bata 6 gün kala ovulasyon testi nasıldı hamile olanlarin

Merhaba kızlar bişey sora bilirmiyim kafam çok karıştı ,28gunde bir adet oluyorum 14.gün ovulasyon testinde koyu iki çizgiyi gördüm 15. Gün silikleşti o gün yumurtlamis oluyorum, oncesini o gunu sonrasını degerlendirdim şuan bat gününe 6 gün var , yumurtlama tarihim belli olduğuna göre geç döllenme olma ihtimali Halla varmı. Yarın baktirsam cikarmi sonuç, Bata 6 gün kala ovulasyon testi nasıldı hamile olanlarin

Ben yumurtlamadan sonra 10.gün baktırmıştım beta 17.99 çıkmıştı :)

Ben ovulasyon testi yapmadım ama yumurtlama günü olduğunu tahmin ettiğim günden 12 gün sonra silik çizgi gördüm ve beta HCG 73 cikmisti. 10. Gün yaptığım test tek çizgiyi. Azıcık daha bekle istersen :)

Ben ovulasyon testi yapmadım ama yumurtlama günü olduğunu tahmin ettiğim günden 12 gün sonra silik çizgi gördüm ve beta HCG 73 cikmisti. 10. Gün yaptığım test tek çizgiyi. Azıcık daha bekle istersen :)

Katılıyorum ben erken gebelik testinde ikinci çizgiyi silik görmüştüm normal gebelik testinde çıkmazdı kolay kolay :)

Benim 5.8 çıktığında hamile değildim. Bir gün sonra regl oldum. Oysaki testte 3.hafta gebeliği için değer aralığı 5.3’ten başlıyordu. Böyle çıkması normal mi acaba?

Üstüne görme değildi. Kimyasal gebeliği de bir keresinde çok ağır bir sancı ile geçirmiştim. Bu standart bir regl dönemi gibiydi. Başka bir şey için doktora gitmiştim. Kan tahlili istediğinde beta hcg değerine de bakılmasını ve ona göre ilaç yazılmasını istedim. İç hastalıkları uzmanı doktoruna sorduğumda gebelik yok dedi. Olağan bir durum bu herhalde. GurbuzKedi GurbuzKedi @Emira SY

Herkese merhaba. Bir sorum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Regilme 6 gün kala kan testi yaptırdım 5,0 çıktı. Bu değerin yükselme ihtimali nedir Caba. Çevremdekiler hamile olabilirsin diyo ama inanamıyorum. Ve çok Meral ediyorum.

Herkese merhaba. Bir sorum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Regilme 6 gün kala kan testi yaptırdım 5,0 çıktı. Bu değerin yükselme ihtimali nedir Caba. Çevremdekiler hamile olabilirsin diyo ama inanamıyorum. Ve çok Meral ediyorum.
Bunu kimse bilemez. Ancak tekrar kan vererek öğrenebilirsiniz.

5 üzeri pozitif ama kimyasal gebelik olabilir 2 günlük gecikmeye göre hcg az çıkmış daha yüksek olmalıydı bence kan testini tekrarlayın
Merhaba arkadaşlar size sorun olacak benim adetim 8 ocakta olması gerekiyordu fakat olmadı daha 30 günde bir adet oluyorum test yaptım negatif cıktı yumurtama tarihininde ve sonra da pembe kahverengi akıntılarım oldu aceba Hamil e olabilir mıyım

Merhaba arkadaşlar size sorun olacak benim adetim 8 ocakta olması gerekiyordu fakat olmadı daha 30 günde bir adet oluyorum test yaptım negatif cıktı yumurtama tarihininde ve sonra da pembe kahverengi akıntılarım oldu aceba Hamil e olabilir mıyım
Geç yumurtladıysan olabilir canım adete kadar umut var bi hafta sonra tekrar test yap

Merhabalar benim sat 8 ocak. Ben 31 ocak ve 1şubatta idrar testi yaptım ve çift çzgiyi gördüm bunun üzerine 1şubat aksamı kan testinde hcg 8.06 çıktı ben çok arada kaldım fikri olan var mı acaba?

Merhabalar benim sat 8 ocak. Ben 31 ocak ve 1şubatta idrar testi yaptım ve çift çzgiyi gördüm bunun üzerine 1şubat aksamı kan testinde hcg 8.06 çıktı ben çok arada kaldım fikri olan var mı acaba?
Merhaba, sat benim de 8 Ocak, 1 Şubat günü hcg değerim 15 çıktı benim de, aynen ben de arada kaldım, doktor da tedbir amaçlı progestan başlattı, artabilir de düşebilir de diye genel bir yorum yaptı, inşallah sıkı sıkı tutunurlar diyelim, hakkımızda hayırlısı olsun, yarın ya da öbür gün tekrarlamayı düşünüyorum ben, bir de mümkün olduğu kadar dinleniyorum.

X