Beta HCG 6,67

mmelisaa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2022
126
896
26
**** Dün kanamam başladı ve doktora gittim. Maalesef biyokimyasal gebelik olduğunu ve sonlandığını öğrendim. Ağrım yok, kanamam adet kanaması şeklinde devam ediyor. 😞 ****

Merhaba.
4 yıldır evliyim 3 yıldır bebek istiyorduk, benim kafasına göre in çık yapan tsh dışında, bir sorunumuz yoktu sebepsiz infertilite denildi.

Adet döngüm 33 bazen de 34 gün oluyor.
Sat 24 mayıs.
Ovulasyon testi kullandım 11 ve 12 haziran pik, 13 haziran çatlama gördüm değerlendirdim.
26 haziranda hem erken gebelik testi hem de normal gebelik testi yaptım. Erken gebelik testi negatif, normal gebelik testi ilk 2 dakikada silik oldu. 27 haziran yani dün sabah hastanede beta hcg istedim. Sonuç 6,67.
Bir de tsh baktırmak istemiştim çünkü bazen sebepsiz 4,20 - 4,50 falan oluyordu. Tsh da 6,45 çıkmış.
Yarın tekrar kan vericem.
Çok sevindim ama üzülmekten korkuyorum.
Bat günü değerin bu kadar az olması normal mi acaba? Sat günüme göre yarın 5+1 oluyor. Bu değerlerle gebeliği öğrenip sağlıklı ilerleyen var mı? Bir de değer sağlıklı artarsa kaçıncı hafta keseyi görürüm?

Son düzenleme:
Aaa hayırlı olsun canım🥰 geç döllenme olmuştur belki. İki günde bir aynı saatlerde kan vermeye çalış, artışa bakarsın. Kese için karından 5000lerdeydi sanırım tam emin değilim ama, unutmusum🫢

Aaa hayırlı olsun canım🥰 geç döllenme olmuştur belki. İki günde bir aynı saatlerde kan vermeye çalış, artışa bakarsın. Kese için karından 5000lerdeydi sanırım tam emin değilim ama, unutmusum🫢
Çok teşekkürler 🥰 yarın aynı saatte hem kan vermeye hem de tsh için dahiliyeye gidicem ama zaman geçmiyor bir türlü. Kafam bununla o kadar meşgul ki kitap bile okuyamıyorum günlerdir 🙈

Canım benim normalde tsh normaldi ama ilk gebeliğimde çok aşırı çıktı eğer ki hamileysen ve tsh sorunun varsa mutlaka dahileye git ben hamilelik boyunca ilaç kullanmıştım tsh dan dolayı bende hamilelik yükselmişti tsh mi bilgin olsun istedim

Hamile olduğumu 8 le öğrenmiştim sanırım 😍 şimdi neredeyse 10 aylık oluyor miniğim. 7 haftalıkken de usg için gitmiştik dr a. Insallah her şey yolunda gider. Allah gönlünüzdeki muradiniza kavuştursun 😍

Canım benim normalde tsh normaldi ama ilk gebeliğimde çok aşırı çıktı eğer ki hamileysen ve tsh sorunun varsa mutlaka dahileye git ben hamilelik boyunca ilaç kullanmıştım tsh dan dolayı bende hamilelik yükselmişti tsh mi bilgin olsun istedim
Çok teşekkür ederim gittim ilaç yazdı doktorum yarın kullanmaya başlayacağım. Ne kadar zamanda düşmüştü acaba sizin değeriniz?

Hamile olduğumu 8 le öğrenmiştim sanırım 😍 şimdi neredeyse 10 aylık oluyor miniğim. 7 haftalıkken de usg için gitmiştik dr a. Insallah her şey yolunda gider. Allah gönlünüzdeki muradiniza kavuştursun 😍
Teşekkür ederim inşallah her şey yolunda gider 🥰 miniğiniz ve size de Rabbim sağlıklı güzel ömür nasip etsin inşallah 😍

Dün kanamam başladı ve doktora gittim. Maalesef biyokimyasal gebelik olduğunu ve sonlandığını öğrendim. Ağrım yok, kanamam adet kanaması şeklinde devam ediyor.
Troid ilacını aynı dozda devam edip 1 ay sonra tsh için kan vericem. 😞

Ben de bat tan 4 gün önce kan verdim 6.13 çıktı. Bugün bat günüm sabah kan verdim 13 çıktı. Adet döneminde HCG yukselebiliyormuş. Emin olamıyorum hiç. Herkes için hayırlısı olsun😇😍

X