Beta HCG acilll

Merhaba bana da yardımcı olsanız sonuçlarınız ne çıktı Bn iki gün önce kan verdim 0>2 çıktı bugün özel de kan verdim 0>100 çıktı yükselme olurmu geç döllenme olur mu

0-5 den aşağısı gebelik olarak negatif sayılıyor ikiye katlanması için 5in üstünde olması gerektiğini biliyorum, adetiniz gecikti mi

Bakın buda bugün yaptığım ovulasyon testi t çok koyu ve c silik

Eklentiler

• 1708256285631761665522545356761.jpg
    1708256285631761665522545356761.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 15
Bn bugün kontrol e gittim Rahim duvarı kalınlaşmış dedi beş gün sonra kan ver dedi acaba gebelik olmuş mudur net bişe söylemedi sizce

Öncelikle belirteyim hemsire yada doktor değilim ama 6 yıl boyunca kadın doğum asistanlığı yaptım söylediklerinden yola çıkarak şöyle diyebilirim yumurtlama günunuzu degerlendirebildiyseniz eğer nasip de de varsa gebelik oluşur 10 gününüz varmış hem regl gününüz bı kaç gün geçtikten sonra test yapın hatta garanti olsun 3 yada 4 gün geçirip öyle yapın testi bazen geç yumurtlama olabilir ve bu ay olmazsa bile üzülmeyin önümüzdeki ay regl bittikten itibaren gün aşırı ilişki olursa bir sonraki regl e kadar şansınız artar bı de gecelerj uyumadan önce eşinizle birer bardak ılık sut için😉
Merhaba bende soru sormak istiyorum. 5 ocakta reglm bitti 13 ocakta ilişkim oldu. 29 ocakta yani şüpheli ilişkiden 16 gün sonra kan testi verdim 0.20 negatif çıktı. Ertesi günü de regl oldum zaten. O günden sonra da ilişkim olmadı. Reglm 3 gün gecikti. Dün yani ilişkiden 1 buçuk ay sonra idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Gebelik olsaydı çıkardı değil mi. Regl de olmadm hâlâ bugün 4 gün 🥺

X