Beta HCG acilll

Merhaba bende soru sormak istiyorum. 5 ocakta reglm bitti 13 ocakta ilişkim oldu. 29 ocakta yani şüpheli ilişkiden 16 gün sonra kan testi verdim 0.20 negatif çıktı. Ertesi günü de regl oldum zaten. O günden sonra da ilişkim olmadı. Reglm 3 gün gecikti. Dün yani ilişkiden 1 buçuk ay sonra idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. Gebelik olsaydı çıkardı değil mi. Regl de olmadm hâlâ bugün 4 gün 🥺
Çoktan çıkardı hormonal dengesizliğin olabilir regl olunca 3. Günü jinekologa bı gidip hormon testi yaptır sürekli böyle gecikmelerin varsa

Merhaba buraya belki sorularımı cevapla yan birileri olur diye katıldım ama maalesef olmadı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin ben hamileyim 3 haftalık Rabbım isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲🤲

Merhaba buraya belki sorularımı cevapla yan birileri olur diye katıldım ama maalesef olmadı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin ben hamileyim 3 haftalık Rabbım isteyen herkese nasip etsin 🤲🤲🤲
Sormak istediğiniz bişey olursa bana yazın yardımcı olurum bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 😇

Amin çok teşekkür ederim geç döllenme oldu inşallah sağlıklı bir oğlum olur üç tane kızım var Rabbım herkesin gönlüne göre versin 🤲🤲

Amin çok teşekkür ederim geç döllenme oldu inşallah sağlıklı bir oğlum olur üç tane kızım var Rabbım herkesin gönlüne göre versin 🤲🤲
Benim de sizinki gibi 0<2 çıktı fakat 2 gün sonrasında regl olduğum için kan vermedim, yükselmez diye sizi tebrik ediyorum Allah gönlünüze göre versin sağlıkla büyütün inşallah :)

Ya arkadaslar bilgisi olan yazsın lutfen son adet tarihin 17 ocak 20-25 gün sonra idrarda görddüm bet bi şekilde iki çizgi kan da ilk baş 77,3 çıktı bir hafta sonra 197,3 çıktı bu hafta tekrar kan verdim yarın sonuc çıkacak foktor kese görmedi ve korkuttu açıkçası yukseliyor ama deger düşük gibi geç dollenme de olabılır dediler napacam bılmıyorum bilgisi olan yaşayan var mı acaba ilk gebeliğim

Ya arkadaslar bilgisi olan yazsın lutfen son adet tarihin 17 ocak 20-25 gün sonra idrarda görddüm bet bi şekilde iki çizgi kan da ilk baş 77,3 çıktı bir hafta sonra 197,3 çıktı bu hafta tekrar kan verdim yarın sonuc çıkacak foktor kese görmedi ve korkuttu açıkçası yukseliyor ama deger düşük gibi geç dollenme de olabılır dediler napacam bılmıyorum bilgisi olan yaşayan var mı acaba ilk gebeliğim
Henüz beta değeriniz bu durum için az, biraz daha sabırlı olup kan verebilirseniz sonucunuz daha sağlıklı olacaktır, tebrikler:)

X