Beta HCG artışı incelermisiniz fikire ihtiyacım var

Gizembyrktr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
53
7
27
Merhabalar adetimin üçüncü gün gecikmesinde test yaptım ve kırmızı çizgi net belliydi koyulaşma takibi için üç gün boyunca yaptım ama aynı koyulukta kaldı gecikmemin dördüncü günü kan tahlili yaptırdım devlet hastanesinde 163 çıkmış doktor gebelik var ama sonuç çok düşük dedi daha önce bir kimyasal birde düşüğüm var ikiside bel ağrısı sancisiyla başlamıştı üç gündür yine ara ara gelen sancım var belden bugün sabah yani gecikmenin beşinci günü tekrar kaset test yaptım aşırı silik çıktı inanamadim üzüldüm ve tekrar yaptım aynı marka testten ucuz bir testti arttı Med o daha belirgin çıktı ama ilk yaptığım kadar koyu değildi üzüntüden kan tahlili verdim ama özel poliklinik te verdim 295.9 çıkmış yükseklik iki katı değil yüzde seksen yükselmiş ama laboratuvar farkı var dogrumudur devlette ne kadar fark eder bilemiyorum özellikle akşamları bel ağrım artıyor yaşayan tecrübeli kişilerden yorum bekliyorum lütfen

Kuzum hayırlı olsun öncelikle. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın. Tam iki kat olmasa da %50 artış da olsa yeterli. Benim de tam iki kat olarak artmadı ilk zamanlarda mesela. Ama çok şükür sağlıklıca kucağıma aldım. İki kat artmasa da az artmamış senin de yani. İki kata yakın. Hiç kafanı bulandırma. İyi düşün, iyi olsun. Ayrıca gebelik testlerinde 5 üstü olduğunda pozitif olarak yorumlaması lazım. 100 de olsa 200 de olsa az bir değer değil. Her şekilde koyu bir çizgi çıkarması lazımdı yani… teste çok kafanı bulandırma. Bende aynı gün yaptığım testte biri çok çok çok hafifken varla yok arasıyken başka marka çok da belirgin bir çizgi çıkarmıştı. Markadan markaya da çok değişiyor. Ondan kafanı hiç karıştırmasın. Var mı, evet var. Hiiç gerisini düşünüp kendini strese sokma. İyi düşün, iyi olsun. İnşallah sağlıklıca kucağına alırsın

Kuzum hayırlı olsun öncelikle. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın. Tam iki kat olmasa da %50 artış da olsa yeterli. Benim de tam iki kat olarak artmadı ilk zamanlarda mesela. Ama çok şükür sağlıklıca kucağıma aldım. İki kat artmasa da az artmamış senin de yani. İki kata yakın. Hiç kafanı bulandırma. İyi düşün, iyi olsun. Ayrıca gebelik testlerinde 5 üstü olduğunda pozitif olarak yorumlaması lazım. 100 de olsa 200 de olsa az bir değer değil. Her şekilde koyu bir çizgi çıkarması lazımdı yani… teste çok kafanı bulandırma. Bende aynı gün yaptığım testte biri çok çok çok hafifken varla yok arasıyken başka marka çok da belirgin bir çizgi çıkarmıştı. Markadan markaya da çok değişiyor. Ondan kafanı hiç karıştırmasın. Var mı, evet var. Hiiç gerisini düşünüp kendini strese sokma. İyi düşün, iyi olsun. İnşallah sağlıklıca kucağına alırsın
Çok sağol canım benim umut oldun inanki aynı yerde cumartesi tekrar kan vereceğim böylelikle anlamış olurum inşallah bende sağlıkla alırım kucağıma ☺️🙏

X