Beta Hcg artışı iyi mi sizce?

cotanakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2021
63
26
29
Kızlar ben ptesi doktora gittim beta hcg değerim 713 tü cuma günü yani bugün tekrar test yaptırdım 4014 çıktı artış oranı iyi mi sizde iki katı artmamış sanki ama? Bir de 4+6 olduğumuzu söyledi kalp atışı İçin erken dedi ne zaman tahmini kalp atışı duyulur?

Kızlar ben ptesi doktora gittim beta hcg değerim 713 tü cuma günü yani bugün tekrar test yaptırdım 4014 çıktı artış oranı iyi mi sizde iki katı artmamış sanki ama? Bir de 4+6 olduğumuzu söyledi kalp atışı İçin erken dedi ne zaman tahmini kalp atışı duyulur?
Pazartesi 713 ise
Çarşamba 1400 küsür, Cuma 2800 küsür değerleri normal kabul ediliyor. 4014 çıktıysa 2 kattan da fazla gayet iyi artmış.

Evet 4+6 kalp atışı için normal. Kese göründüyse 2 hafta bekleyebilirsiniz.
Ben 7+1 de kalp atışını duyabildim

Pazartesi 713 ise
Çarşamba 1400 küsür, Cuma 2800 küsür değerleri normal kabul ediliyor. 4014 çıktıysa 2 kattan da fazla gayet iyi artmış.

Evet 4+6 kalp atışı için normal. Kese göründüyse 2 hafta bekleyebilirsiniz.
Ben 7+1 de kalp atışını duyabildim
Her gün iki katı artmalı diye birçok yazı okudum burada onlar ithafen böyle düşündüm hep. Çok teşekkür ederim yorumunuz için içimi ferahlattınız.

Her gün iki katı artmalı diye birçok yazı okudum burada onlar ithafen böyle düşündüm hep. Çok teşekkür ederim yorumunuz için içimi ferahlattınız.
Rica ederim🥰 Gün aşırı 2 kat artmalı, yani 2 günde 1.
Sağlıkla devam eder inşallah🙏🏼

Keseni falan gordunmu artış gayet iyi benm 6+1 de duyulmustu kalp atışı değişiyor ama hayırlı olsun sağlıkla da alırsın inşallah kucağına 😊

X