Beta hcg artışı nasıl sizce?

Seda9697

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2017
64
26
26
Merhaba cumartesi 17:30 da kan verdim 109 cikti
Pazartesi 09:00 da kan verdim 190 cikti
İlkini ozel hastanede yaptirdim ikinciyi saglik ocaginda. Aile hekimi hicbisey soylemedi kadin dogum uzmanina gorunun dedi artış nasıl sizce hastaneden farkedebilir mi artis iyi mi yoksa kimyasal midir

Akşama ilk yaptirdigim yere gidecegim tekrar verecegim kan insallah. Siz degerleri iyi buldunuz mu peki saglik ocagi pek guvenilir degilmis sanirim cok yorum okudum öyle siz ne dusunuyorsunuz

iki katına çıkmış ama aynı yerde aynı saatte olsa daha iyi olurdu.
Akşama ilk yaptirdigim yere gidecegim tekrar kan verecegim insallah. Siz degerleri iyi buldunuz mu peki saglik ocagi pek guvenilir degilmis sanirim cok yorum okudum oyle siz ne dusunuyorsunuz? Aile hekimi korkuttu biraz beni degerin dusuk oldugunu soyledi beklenilenden

Akşama ilk yaptirdigim yere gidecegim tekrar kan verecegim insallah. Siz degerleri iyi buldunuz mu peki saglik ocagi pek guvenilir degilmis sanirim cok yorum okudum oyle siz ne dusunuyorsunuz? Aile hekimi korkuttu biraz beni degerin dusuk oldugunu soyledi beklenilenden
iki katına çıkmış neredeyse bence artış iyi.

iki katına çıkmış neredeyse bence artış iyi.
Cok sagolun. Adetimin 3. Gunu bugun dun kan vermistim adet gecikmesinin 2. Gunune gore deger iyi mi sizce

Cok sagolun. Adetimin 3. Gunu bugun dun kan vermistim adet gecikmesinin 2. Gunune gore deger iyi mi sizce
benim olmam gereken günde 140 çıkmıştı. döllenme ne zaman oldu bilmediğimiz için değer kötü demek doğru olmaz. kimisi 500 iken öğreniyor kimisi 50 iken. Önemli olan iki günde bir artışın yaklaşık 2 kat olması. sizin de öyle olmuş. iki gün sonra aynı yerde aynı saatte bir daha baktırın. İnşallah sağlıkla devam eder.

benim olmam gereken günde 140 çıkmıştı. döllenme ne zaman oldu bilmediğimiz için değer kötü demek doğru olmaz. kimisi 500 iken öğreniyor kimisi 50 iken. Önemli olan iki günde bir artışın yaklaşık 2 kat olması. sizin de öyle olmuş. iki gün sonra aynı yerde aynı saatte bir daha baktırın. İnşallah sağlıkla devam eder.
İnsallah cok tesekkur ederim ilk yaptirdigim hastaneye gidecegim ama bugun mu gitsem yarın mı bilemedim saglik ocaginda dün yaptirdigim icin. Siz degerler iyi yukselmis diyorsunuz oyle mi

Yarın verecegim o zaman cok tesekkur ederim artışı nasıl buldunuz hastane farkından kaynaklı olabilir mi saglık ocağı hastaneye gönderdigi icin sonuç farkli cikabiliyormus siz ne dusunuyorsunuz
En az artış yüzde 60 olmalı diye biliyorum,sizin yüzde 60 dan fazla inşallah çarşamba da artar devam eder ,2 günde bir kan verip takip edin

X