Beta hcg bakın hamile miyim

Kahvrengi gelmisti benden sadece camisira oyle ped falan gerekmedi hemen olup gecmisti

Nie oyle diyorsun belki ilk gebeligi insan mutluluk heyacan sok inanmak istemio uzun suredir olmuyorsa birde olabilir insanlik hali paylasmak istemis hic gerek boyle konusmalara

Adet günümü takip etmiyorum bu ay takip etmeyi bırakmıştım fakat yerleşme Kanasın kanaması mı bilmiyorum hafif pembe pembe lekeler geliyor bugün başladı daha
Benimde kahverengi şekilde geliyordu. 5 gün kala 41 çıkmıştı benim değerim de. 2 gün sonra tekrar tahlil verin 2 katına çıkarsa olumlu gidiyor demektir. Allah gönlünüze göre versin

Hanımlar site kurallarına uygun olduğu sürece herkes konu açabilir, konu açma kısıtlaması yok.
Kaldı ki ilk gebelikse heyecanla herkese bir şeyler sormak normal değil mi?

Benimde kahverengi şekilde geliyordu. 5 gün kala 41 çıkmıştı benim değerim de. 2 gün sonra tekrar tahlil verin 2 katına çıkarsa olumlu gidiyor demektir. Allah gönlünüze göre versin
Peki kaç gün geliyor uzun süre mi geliyor daha az mı geliyor yani 2.03 gün mi gelir yoksa bir gün mü gelir bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın ne olur ona göre doktora gitmeliyim

Hanımlar site kurallarına uygun olduğu sürece herkes konu açabilir, konu açma kısıtlaması yok.
Kaldı ki ilk gebelikse heyecanla herkese bir şeyler sormak normal değil mi?
Haklısın ama ne yapalım belki de onun sinirli bir anına denk geldi bunu okumak ne diyebiliriz ki ben bir şey demiyorum

Haklısın ama ne yapalım belki de onun sinirli bir anına denk geldi bunu okumak ne diyebiliriz ki ben bir şey demiyorum
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip olur umarım ve dileyen isteyen herkesin bebek sahibi olması dileğimle.

Peki kaç gün geliyor uzun süre mi geliyor daha az mı geliyor yani 2.03 gün mi gelir yoksa bir gün mü gelir bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın ne olur ona göre doktora gitmeliyim
Canım benimde 4 haftalık filandı, doktora gitmiştik belki keseyi görürüm diye o süreçte hafif leke şeklinde geliyordu doktor progestan vermişti. Bu tahlil hangi günün

Bugünün daha normal o zaman değil
Şimdi sana benim yaşadıklarımı anlatayim kısaca bende infertiliteyle cok uğraştım ne hissettiğini çok iyi anlıyorum.
Reglime 1 hafta kala eşimle biseyler yaşadık, sonrasında pembe leke geldiğini gördüm, dedikki bu ayda olmadı kısmet değilmiş. Ama ben her ay yaptığım gibi yine deli gibi test yapma heyecanım var. Ertesi gün eşime söylemeden yine test aldım, tam bu vakitlerdi. Testi yaptım önce görünmedi birşey. Lavaboya tekrar girdim hafif bi pembelik var ve bu basima ilk kez geldi, ertesi sabahı zor ettim, ilk idrarla tekrar test yaptım onda da aynısı çıkınca hemen sağlık ocagina gittim. 41 çıkmıştı 5 gün kala değerim. 2 günde bir tahlil vermiştim sürekli. Ama sende adetine ne kadar var geçti mi gün tutmamışsın, şimdi pembe leke diyince bende de 1 hafta varken geldi, şişkinlika aynı adet belirtileri gibi her şey mevcuttu. 4-5 haftalık civarı da kahverengi gelmeye başlamıştı doktor sağlıklı ilerledigi icin de düşük vs engellemesi için progestan vermişti. Biraz düşün bakalım son adetinden tahmini kaç gün geçti bugüne kadar insallah içini bi nebze ferahlatabilmişimdir

Ya o kadar hoşuma gitti ki yazdıkların o kadar mutlu oldum ki inan başka biri senin Verdiğin moralı bana veremezdi. Allah razı olsun senden

Ya o kadar hoşuma gitti ki yazdıkların o kadar mutlu oldum ki inan başka biri senin Verdiğin moralı bana veremezdi. Allah razı olsun senden
Insallah hayırlısıyla sende tadarsın bu duyguları, 2 gün sonraki kan değerin önemli eğer en az 20 çıkarsa içini ferah tut umarım bebeğin sağlıkla tutunur sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…