Beta hcg cokmu düşük :((

Merhabalar ❤️
Adete 1 gün kala beta hcg 22 çıkmıştı. Bugün adetim 2 gün gecikti yani 4+2 oldu bugün sabah sonucum 55 çıktı. Tam 60 saat aralıklarla bu şekilde oldu normal mi acaba stres yapmalı mıyım. Bakıldığı zaman 2 günde 3 günde bir , 2 katı artması gerekiyor benimki artmış ama değer çok küçük geldi bana. Normal mi sizce
Nasil sonucunuz suan.umarim guzeldir

Bende bugün kan verdim. Sat 11 ağustos beta değerim 41,2. beta hcg göre 3 haftalık ama SAT a göre 4 haftalık bir sorun var mı acaba çok endişeliyim cuma günü tekrar kan vericem 9 aydır bekliyoruz

Kizlar benimde adete 6 gün var HCG değerim 114 çıktı 2 gün sonra tekrar kan vericem iki tane kimyasal gebelik geçirdim ve şuan adet olacakmış gibi bı his var alt bölgemde inşallah buda kimyasal gebelik olmaz 😞

Korkmayin ilk test icin normal ikinciyi yapinca anlasilir bu benim ilk test 20 cikmisti

Ikinci gun sonra yapin ayni saatte iki kati artmismi ona gore anlariz
Herkesinki bir olmuyor hic stres yapmayin
Benim ilkinde daha yuksekti dusukle bitti
Insallah kat ve kat artar 😍rabbim yardimciniz olsun Bugunmu oldu ilk beta
25 Eylül 341,78
27 Eylül 637,92
29 Eylül 734,81
Bana da yorum yaparmısınız

Az önce tekrar yaptırdım, sonuç 543 kesin olarak tok anlamına mı geliyo peki arkadaşım, bu sonuçla bi mucize olur mu sence, doktora randevum yarın
Değerin düşmüş canım benim. İnşallah kimyasal gebelik geçiriyorsundur. İki gün sonra mutlaka yine baktır eğer bu değerden yüksek bir değer çıkarsa dış gebeliktir . Dış gebelikte artış düzensiz veya yetersiz olur bi düşer bi çıkar . Kimyasal da ise kendiliğinden değerin düşer ve adet kanamasıyla atarsın.

Değerin düşmüş canım benim. İnşallah kimyasal gebelik geçiriyorsundur. İki gün sonra mutlaka yine baktır eğer bu değerden yüksek bir değer çıkarsa dış gebeliktir . Dış gebelikte artış düzensiz veya yetersiz olur bi düşer bi çıkar . Kimyasal da ise kendiliğinden değerin düşer ve adet kanamasıyla atarsın.
Canım yarın doktor randevum var, o anlar muhtemelen dimi muayeneyle.. 7 yıldır çok istediğimiz içimiz gebe kalmayı böyle heyecan yaşıyorum ister istemez.. bu düşen sonuç mucize eseri normale döner mi peki sence yada etrafında hiç böyle yaşayan oldu mu

Canım yarın doktor randevum var, o anlar muhtemelen dimi muayeneyle.. 7 yıldır çok istediğimiz içimiz gebe kalmayı böyle heyecan yaşıyorum ister istemez.. bu düşen sonuç mucize eseri normale döner mi peki sence yada etrafında hiç böyle yaşayan oldu mu
hayal kırıklığını çok iyi anlıyorum çünkü ben de dış gebelik geçirdim Eylül ayında. Değerlerim hala takip ediyorum yarın tekrar kan vereceğim sıfırlanmış mı diye . Ama düşen değer mümkün değil yükselirse saten kesin dış gebeliktir üzgünüm🙈🥺 yeni yaşadığım için tecrübelerime dayanarak aktarım yaptım doktor değilim ama doktorumun da bana söyledikleri bunlardı .

hayal kırıklığını çok iyi anlıyorum çünkü ben de dış gebelik geçirdim Eylül ayında. Değerlerim hala takip ediyorum yarın tekrar kan vereceğim sıfırlanmış mı diye . Ama düşen değer mümkün değil yükselirse saten kesin dış gebeliktir üzgünüm🙈🥺 yeni yaşadığım için tecrübelerime dayanarak aktarım yaptım doktor değilim ama doktorumun da bana söyledikleri bunlardı .
Canım çok teşekkür ediyorum açıklaman için.. herşeyin hayırlısı inşallah en yakın zamanda bizde duyarız hayırlı haberler

Benim de ilk gittiğimde 4+5 di 633 çıkmıştı haftaya gel dış gebelikmi diye bakalım dedi korktum. Çok şükür yarabbime kese gözüktü korkma ikincide belli
Benimde dün hesaba gore 4+5 dı keseyi görmedik düj 2 gün sonra caģırdı beni. Ama beta hcgm dün 785 çıktı adet tarihim 10 ekim ama olmadı acaba bu değerler güzel mi bana mı fazla geliyor

X