Beta hcg değeri düşmesi

Tugba0226

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2019
85
52
31
Ayın 20 de adetim 1 gün geçmişti çok hevesli olunca test yaptım iki çizgiyi görünce dünyalar bizim oldu eşim o heyecanla herkese haber verince kan verip kesinleştirmeye karar verdim acile gidip kan verdim değerim 109 çıktı doktor 2 haftalık hamilesin hayırlı olsun dedi biz havalara uçtuk pazartesi kadın doğuma gittim ultrasonla baktı sol taraftan tutmuş dedi acilsek değere bakıp değerlerin güzel bir daha bakalım dedi bir test daha yaptık akşam 6 gibi doktor aradı değerin 149 çıktı çok az yükselmiş her an kanaman olabilir dedi biz yıkıldık tabi 2 gün sonra tekrar çağırdı yine test yaptık bu seferde 109 düşmüş sağlıksız gebelik bebek kendi kendine düşüncek dedi ya dış gebelik ya kimyasal gebelik dedi ultrasonla baktı kese gözükmedi yine.4 gündür düşük bekliyorum kanamam yok ağrım yok düşmezse kürtaj yaparlar mı 4 haftalık bebeğe? Kanama olmadıkça insanın içinde bir umut doğuyor yavrum karnım da ben onu tutamıyorum😔

Ayın 20 de adetim 1 gün geçmişti çok hevesli olunca test yaptım iki çizgiyi görünce dünyalar bizim oldu eşim o heyecanla herkese haber verince kan verip kesinleştirmeye karar verdim acile gidip kan verdim değerim 109 çıktı doktor 2 haftalık hamilesin hayırlı olsun dedi biz havalara uçtuk pazartesi kadın doğuma gittim ultrasonla baktı sol taraftan tutmuş dedi acilsek değere bakıp değerlerin güzel bir daha bakalım dedi bir test daha yaptık akşam 6 gibi doktor aradı değerin 149 çıktı çok az yükselmiş her an kanaman olabilir dedi biz yıkıldık tabi 2 gün sonra tekrar çağırdı yine test yaptık bu seferde 109 düşmüş sağlıksız gebelik bebek kendi kendine düşüncek dedi ya dış gebelik ya kimyasal gebelik dedi ultrasonla baktı kese gözükmedi yine.4 gündür düşük bekliyorum kanamam yok ağrım yok düşmezse kürtaj yaparlar mı 4 haftalık bebeğe? Kanama olmadıkça insanın içinde bir umut doğuyor yavrum karnım da ben onu tutamıyorum😔
Tekrar bı kan verin isterseniz genellikle ilaçla düşük yapılıyor zaten kese falan oluşmamış çok geçmiş olsun çok üzüldüm 😔.

Ama en azından bebeğin oluyor bu çok büyük birşey belki bir daha ki ay tekrar gebe kalabilirsin lütfen bu söylediğime tutun.

Kanama gelmedikçe umutlanıyorum çok istediğimiz için mi zor oldu çok sevinip bir an da böyle olunca psikolojik olarak bana çok ağır geldi imkansızı bile Umut ediyor insan çaresizlikten 😔

Kanama gelmedikçe umutlanıyorum çok istediğimiz için mi zor oldu çok sevinip bir an da böyle olunca psikolojik olarak bana çok ağır geldi imkansızı bile Umut ediyor insan çaresizlikten 😔
Olsun üzülmeyin inşallah kimyasaldır da kendiliğinden gider hem korunmak zorunda da kalmazsınız hamile kalabiliyorsunuz bu yönden bakın rabbim sağlıkla nasip etsin

Yarın gidip tekrar kan verin dış gebelik olsa bile erken müdahale edilsin. Herşey gönlünüzce olsun inşallah 🙏

Amin inşallah kürtaj psikolojisini kaldıracak durumda değilim zaten şuan
Kendine stres yapma ilaçla atılır büyük ihtimalle yarın mutlaka Kan ver düşüş devam ediyorsa bir kaç güne kanama ile atılır

Değeriniz çok yükselmemis kötü düşünmeyin en kotu ilaç ile düşer biraz sarsılıyor insan ama sonradan diyorsun ki bunada şukur

Muhtemelen kimyasal gebeliktir çok geçmiş olsun ama üzülmeyin benim de kimyasal gebelik geçti başımdan sonra hemen hamile kaldım çok şükür. Ve size tavsiyem en azından kalp atışlarını duyana kadar kimseye söylemeyin çok zor oluyor sonra maalesef 😔

Ben söylemedim de eşim hem bilmiyormuş hemde o heyecanla herkesi aramış evet daha zor oluyor yaşanan üzüntü yetmiyor gibi her arayana anlattıkça yaran açılıyor sanki 😔

Sizinde mi düşük oldu
Kimyasal olmuştu benim kendiliğinden kanamam başladı normal regly gibi olup bitiyor bir tık pihtili ve ağrısı biraz fazla oluyor dış gebelik daha zor bir durum o yüzden hayırlısını dilemek lazım mis her zaman ben kimyasal olunca bunu anladım dedim Allah'ım bunada şükür

X