Beta hcg degeri normal artmis mi

gna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2023
5
3
Arkadaşlar merhaba,

12. Gun beta değerim 2ser gün arayla
304.7
524.9
833.4

Artış oranı 3.de %60in bir tık altı olduğu için endişeleniyorum doktorum salı günü de baktir son kez dedi. Sizce artış oranlarim normal mi ?

Arkadaşlar merhaba,

12. Gun beta değerim 2ser gün arayla
304.7
524.9
833.4

Artış oranı 3.de %60in bir tık altı olduğu için endişeleniyorum doktorum salı günü de baktir son kez dedi. Sizce artış oranlarim normal mi ?
Kesinlikle çok normal hatta hızla yükseliyor sağlıklı bir gebelik gözüküyor canım

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz doktorum birazcık düşük dedi o yüzden sordum. Bu arada bu tup bebek tedavisi ile olustu. Sali günü tekrar kontrolüm var umarım her şey yolunda olur.

Geçmişimde dis gebelik ve kimyasal gebelik ve düşük var o yüzden korkuyorum.

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattiniz doktorum birazcık düşük dedi o yüzden sordum. Bu arada bu tup bebek tedavisi ile olustu. Sali günü tekrar kontrolüm var umarım her şey yolunda olur.

Geçmişimde dis gebelik ve kimyasal gebelik ve düşük var o yüzden korkuyorum.
Merhaba hayırlı olsun şu an ne durumdasınız acaba benim de artışlar %60-66 civarında merak ettim sizi de

4. Betamda 2 katının üstüne çıktı artış. Yarin ultrasona çağırdı doktorum. Çok heyecanlıyım yarini bekliyorum. Umarım dis veya boş gebelik değildir. Dua edelim birbirimize

X