Gebeliğe Hazırlık Beta hcg değerim 27 çıktı.Hamile miyim sizce ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Beetul12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2023
71
81
30
Merhaba kızlar bugün katıldım aranıza hep okuyordum ama üye değildim. Bugün kan verdim hcg değerim 27 çıktı ama daha regl 3 gün var. Gebelik testi yaptım şimdide böyle çıktı. Siz ilk öğrendiğimizde hcg değeriniz kaçtı 27 nasiĺ bilemedim ki nasip olursa ilk bebeğim olacak inşallah
20230724_194019.jpg

Merhaba kızlar bugün katıldım aranıza hep okuyordum ama üye değildim. Bugün kan verdim hcg değerim 27 çıktı ama daha regl 3 gün var. Gebelik testi yaptım şimdide böyle çıktı. Siz ilk öğrendiğimizde hcg değeriniz kaçtı 27 nasiĺ bilemedim ki nasip olursa ilk bebeğim olacak inşallah Eki Görüntüle 3276925
Hamilesiniz tebrik ederim. Fakat öğrenmeniz gereken tarihten önce öğrendiğiniz için düşük çıkmış. Şimdi iki günde bir artışına bakacaklar eğer iki katı veya daha fazla artıyorsa sağlıklı gebelik ilerliyor demek. Tavsiyem hiç kan aldırmakla falan uğraşmayın normal olması gereken adet tarihinizden 1 hafta sonra doktara gidin.. 1 hafta süre içersinde adet olmaz iseniz tabi. Kimyasal gebelik diye birşey varmış bende sizin gibi erken öğrendim 5 gün sonra adet oldum. Üzüldüm tabi. Daha sonra adet gecikince 1 hafta sonra 13800 betayla öğrendim hamileligimi şuan 9 aylık oğlum yanımda yatiyor.kimyasali bilmemize gerek yokmuş oyuzden söylüyorum .

Merhaba kızlar bugün katıldım aranıza hep okuyordum ama üye değildim. Bugün kan verdim hcg değerim 27 çıktı ama daha regl 3 gün var. Gebelik testi yaptım şimdide böyle çıktı. Siz ilk öğrendiğimizde hcg değeriniz kaçtı 27 nasiĺ bilemedim ki nasip olursa ilk bebeğim olacak inşallah Eki Görüntüle 3276925
3 gün kala 21 idi benim. Şu an tam 15 haftalığız 😍

Hamilesiniz tebrik ederim. Fakat öğrenmeniz gereken tarihten önce öğrendiğiniz için düşük çıkmış. Şimdi iki günde bir artışına bakacaklar eğer iki katı veya daha fazla artıyorsa sağlıklı gebelik ilerliyor demek. Tavsiyem hiç kan aldırmakla falan uğraşmayın normal olması gereken adet tarihinizden 1 hafta sonra doktara gidin.. 1 hafta süre içersinde adet olmaz iseniz tabi. Kimyasal gebelik diye birşey varmış bende sizin gibi erken öğrendim 5 gün sonra adet oldum. Üzüldüm tabi. Daha sonra adet gecikince 1 hafta sonra 13800 betayla öğrendim hamileligimi şuan 9 aylık oğlum yanımda yatiyor.kimyasali bilmemize gerek yokmuş oyuzden söylüyorum .
İnşallah teşekkür ederim .Haklısın regl günümün geçmesini bekleyeyim sonra regl olurum üzülürüm inşallah olmaz öyle sağlıkla gelir.Allah bagışlaşın oğlunu teşekkür ederim yorumun için:)

Hamilesiniz hayırlı olsun iki güne kan verin takip etmelisiniz yeni bir gebelik olduğu için düşük betayla öğrendiniz sıkıntı etmeyin bende 34 le öğrenmiştim

Merhaba bata 1 gün kala kan değerimm sizce nedir durun

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-24-20-28-59-733_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-07-24-20-28-59-733_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 182
Benim 27 çıktı hamilesin dedi arkadaşlar insallah oyledir yükselir.seninki daha yüksek sen bence kesin hamişsin hayırlı olsun :)
Ay inşallah hamişizdirr. Rabbim herkese nasip etsin inşallah gönlüne göre versin 🥰 yükseldikçe bize de haber et olur muu

Benim 27 çıktı hamilesin dedi arkadaşlar insallah oyledir yükselir.seninki daha yüksek sen bence kesin hamişsin hayırlı olsun :)
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah. Sat 30 Haziran bat 28-29 Temmuz. 23 Temmuz Pazar günü pembemsi bir akıntım geldi sonra kesildi. Ertesi gün adetime 4 gün kala beta baktırdım 21 çıktı. Bir yanim iki günde bir tekrarlamak istiyor bir yanim bir hafta geçmesini bekle diyor. Sizden güzel haberler duymak bana umut verecek. Güzel haberlerinizi paylaşın lütfen 🙏🏻

X